ייעוץ לימודים
מלא/י את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם:
שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
תחום לימוד
מציאת עבודה
מלא/י את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם:
שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
קו"ח
הצטרפו אלינו בפייסבוק
עושה מילואים?
ק' הקישור לא מכירה אותי
בימי גיוס אני בחר"פ
אפשר לסמוך עלי
אני גר בבסיס
טיפטיפון
עצמאי שאין ברשותו תעודת עוסק מורשה, יצרף לבקשת הולת"ם שלו גם אישור עו"ד/רו"ח על ניהול עסק וספרים 13
facebook
twitter
email
58572
1
print
מתנות שחרור
יש אנשים יקרים שליוו אותנו בשירות הצבאי ובילו איתנו זמן שלא נשכח כל כך מהר. השחרור מתקרב וחשבתם על דרך לפזר אחריכם מזכרות יפות בבסיס? הכתבה הזאת מוקדשת במיוחד בשבילכם.
 מתנות שחרור
מאת: לילכית
 

אז קודם כל חשוב להדגיש שאמנם התעשרתם בכמה אלפי שקלים בזכות פיקדון השחרור, אבל חשוב לזכור שאף אחד לא מצפה מכם למתנות גרנדיוזיות כשאתם עדיין על תקן "חיילים תפרנים". ביטוי כמו "העיקר הכוונה" נכון כל כך כשמתכוונים להשקיע בכמה וכמה מכרים מהיחידה. התקציב כידוע די מוגבל בהתחשב בנסיבות. אפשר לרגש את הקרובים לכם גם באמצעות מתנות פחות חומריות, העיקר שיבואו מהלב. קצת תקועים בלי רעיונות? ננסה לתרום מניסיוננו כמי שהשתחררו מצה"ל בשנים האחרונות ופינקו את הסובבים להם מהיחידה:

 

רעיונות ליצירתיים שבינינו:

קיפצו לחנות הסידקית הקרובה והצטיידו בחומרי גלם, כגון: קופסאות, כדים קטנים, דפי קלף, קרטוני ביצוע ופשוט הניחו לדמיון להנחות אתכם (או למוכרת). אפשר לחשוב על אינספור רעיונות הורסים, אבל תמיד חישבו על דרך לשלב בתוצר הסופי איזשהו מסר אישי שייחודי לכם. אם למשל חוויתם עם חבריכם ליחידה פדיחה במהלך תורנות שמירה, עכשיו זה הזמן להעלות נשכחות מהשירות ולהתבדח על זה ביחד. אפשר למשל להכין טבלאות ייאוש לחברים (כל אחד בהתאם לתאריך שחרור שלו) ולציין בהערה: "בקרוב אצלכם". כמו כן, מוביילים תמיד יזכירו אתכם בכל פעם שקצת רוח תנשב בבסיס. אם יש לכם ביחידה לוחות שעם, אפשר גם להכין ברכה מושקעת על גבי קרטון ביצוע או אפילו קולאז' של תמונות משותפות. בתמונה שלפניכם ישנם כדים קטנים ובתוכם ברכות שנכתבו על גבי קלפים. על כל כד נכתב שם המקבל באמצעות צבעי פאבריק.

 

 

אפשר כמובן גם להכין מעמד לעטים, מתנה שימושית במיוחד למשרתי היחידות העורפיות שבינינו. חמסה שניתנת לתליה ביחידה יכולה גם היא לספק את הסחורה, במיוחד אם אתם עיצבתם אותה. גם קופסא מעוצבת זה רעיון לא רע. ניתן למלאה בשלל דברים ותופינים, בין אם לתלות בפנים תמונה משותפת, בין אם להפציצה בשוקולדים או באבנים למזל. כאמור, אין גבול לרעיונות. 

 

רעיונות לקניינים שבינינו:

זה בסדר, לא לכולנו יש את הזמן, היכולת או הרצון ליצור מתנות בכוחות עצמנו. אפשר מן הסתם לחפש מתנה שימושית ויפה - הכל כמובן תלוי בתקציב. מתנות כמו שעון קיר עם הקדשה, ספר שאהבתם, דיסק טוב או אפילו ספל עם שוקולדים יכולות לעשות את העבודה. מה שבאמת חשוב לדעתנו זה השארת חותם אישי על המתנה. ברכה אישית שמצורפת אליה תמונה משותפת בדרך כלל תמיס יותר לבבות מכל מתנה שתסחבו איתכם לבסיס.

 

יש לכם רעיונות נוספים? שתפו אותנו בתגובות לכתבה!

 

מה עוברים ביום השחרור ואיזה ציוד צריך להחזיר בבקו"ם - הכל על יום השחרור מצה"ל.

חשבתם להתחיל לעבוד? כדאי שתבררו על עבודה מועדפת או על עבודה בחו"ל.

רוצים להתחיל ללמוד? כל המידע על מלגות, תואר ראשון, מכינה, בגרות ופסיכומטרי בערוץ הלימודים.

 

רוצה לקבל מידע נוסף? השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם!

הרשמה
שם פרטי
שם משפחה
נייד
דוא"ל
עיר
הערה
תגובות לכתבה
 

תוכלו להזמין את הספלים המודפסים, קאנבסים מודפסים ומגוון מוצרים נוספים עם הדפסה אישית מחנות מגוון כפר סבא - חנות להדפסה בהתאמה אישית כמעט על כל מוצר אפשרי

מוזמנים לבקר באתר שלהם - מבצעים משלוחים לכל הארץ

www.migvan4u.co.il

10 אחוז הנחה לפונים דרך כתבה זו!

22:00, 03/02/2015