ייעוץ לימודים
מלא/י את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם:
שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
תחום לימוד
מציאת עבודה
מלא/י את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם:
שם מלא
דוא"ל
נייד
עיר
קו"ח
הצטרפו אלינו בפייסבוק
הבילוי המועדף עלי הוא...
סרטים
הופעות
מסיבות
שופינג
טיפטיפון
עבודה מועדפת במפעלי תעשיה ובבתי מלאכה מזכה ב - 80% מהמענק הכספי 34
facebook
twitter
email
43764
2
print
רעיונות למתנת שחרור למפקדים ולחברים
רגע לפני הפרידה מהמפקד הישיר ומהחברים, סביר להניח שתרצו לתת להם מתנה לרגל השחרור. לפני שאתם יוצאים לחייכם האזרחיים, קבלו מספר רעיונות למתנות שחרור שאפשר להעניק למפקד ולחברים שנשארים בבסיס.
 רעיונות למתנת שחרור למפקדים ולחברים
אחרי שנתיים - שלוש משותפות עם החברים בצבא, איתם חלקתם שמירות, תמכתם אחד בשני ברגעים הקשים, ועברתם חוויות משותפות מחשלות וחווייתיות, רגע לפני הפרידה מהם, מהמפקד הישיר ומהמדים הירוקים, סביר להניח שתרצו לתת להם מתנה לרגל השחרור. כך יזכרו אתכם גם אחרי שתפשטו את המדים הירוקים ותתחילו את חייכם האזרחיים. אין צורך להשקיע במתנות יקרות ערך, במיוחד כשהמשכורת האחרונה שלכם היא עדיין צבאית, וכמו שאומרים: "העיקר הכוונה".
 
אז לפני שאתם יוצאים לקניות, קבלו מספר רעיונות למתנות שחרור שאפשר להעניק למפקד ולחברים שנשארים בבסיס:
 
מתנות שחרור לחברים
כמתנות לשחרור עבור החברים לבסיס תוכלו להכין בעצמכם מתנה יצירתית ולא בהכרח חומרית, כזו שתהיה ייחודית להם ושתזכיר את הרגעים המשותפים בשמירות, בחדר אוכל, במסדרים. תוכלו לקנות חומרים מתאימים, לפתח תמונות משותפות ולהרכיב קולאז' מהתמונות. בתוספת הקדשה אישית, הרי לכם תמונה שיוכלו לתלות על לוח שעם במשרד בבסיס. במידה ואכן אתם יצירתיים, תוכלו להכין בעצמכם מעמדים לעטים או מתקן להחזיק דפי ממו.
 
אם החבר'ה מהבסיס אוהבים לשתות קפה או שתייה חמה אחרת, תוכלו לקנות להם ספלים ועליהם הקדשה מיוחדת. ניתן גם למלא את הספלים בשוקולדים איכותיים, למשל של מקס ברנר ואז המתנה תהפוך למתוקה וטעימה לרגעי פינוק בבסיס. מתנה של מחזיקי מפתחות עם הקדשה בסגנון "בהצלחה בהמשך השירות" תמיד יכולה להתאים לאירוע. אפשרות אחרת היא לקנות מתנה אחת משותפת לכל החברים שתוכל לשמש אותם בבסיס עצמו, כמו למשל שעון קיר עם הקדשה או אולי ספר או דיסק שאהבתם ושיכול להישאר נגיש בבסיס לזמן השמירות.
 
מתנות שחרור למפקד
עבור המפקד, שהוא הדמות הרשמית שליוותה אתכם במשך שהותכם בצבא, כדאי להשקיע יותר ולבחור מתנה מכובדת. אפשרות אחת היא לקנות לו חרב עם הקדשה או אביזר למשרד כמו מעמד שולחני הכולל מחשבון, מעמד לעט ודפי ממו. אפשרות אחרת היא לקנות לו מסגרת לתמונה, כולל שעון או תוספות אחרות. תוכלו לצרף תמונה משותפת של הצוות בבסיס. במידה והמפקד שלכם טיפוס קליל ופחות רשמי והיש ביניכם יחסית פתוחים, תוכלו לבחור מתנה גימיקית מהנה לזמני ההפסקות, כמו למשל לוח קליעה למטרה או לוח משחקים מגנטי (הכולל דמקה, שש בש, שח). מתנה שגרתית אך תמיד חביבה, במיוחד במידה ואתם לא בקשר קרוב עם המפקד, היא עציץ אמיתי או עציץ ממתקים. ניתן גם לכתוב הקדשה אישית על גבי העציץ עצמו.
 
לסיכום, כשאתם בוחרים מתנה לחברים לבסיס ולמפקד לפני השחרור, תוכלו להשקיע מזמנכם ולהכין מתנה יצירתית שתכינו במו ידיכם או להשקיע קצת כסף ולקנות מתנה מוכנה. כל מתנה, בין אם מדובר במתנה אישית או מתנה שתשמש את כל המחלקה, עם צירוף של הקדשה אישית, תעשה את העבודה ותהפוך את המתנה לאישית ולייחודית.
 

מה עוברים ביום השחרור ואיזה ציוד צריך להחזיר בבקו"ם - הכל על יום השחרור מצה"ל.

השתחררתם מצה"ל וחסר לכם כסף? יש מענק שחרור.

חשבתם להתחיל לעבוד? כדאי שתבררו על עבודה מועדפת או על עבודה בחו"ל.

רוצים להתחיל ללמוד? כל המידע על מלגות, תואר ראשון, מכינה, בגרות ופסיכומטרי בערוץ הלימודים.

 

רוצה לקבל מידע נוסף? השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם!

הרשמה
שם פרטי
שם משפחה
נייד
דוא"ל
עיר
הערה
תגובות לכתבה
 

משתחררתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

09:18, 02/01/2013
 

אומייגאד אני משתחחרת!!

09:18, 02/01/2013