סלקום דרושים חיילים משוחררים

השחרור

את אי הוודאות של השחרור מהצבא אתם יכולים לשכוח

השחרור קרב ובא אך אתם אולי לא כל כך בטוחים לאיזה כיוון לפנות. היכן למצוא עבודה, האם חייבים לעשות מועדפת, איך להשתמש בכספי הפיקדון ואולי אפילו איפה מומלץ לטייל? את התשובות לשאלות אלו ועוד תמצאו אצלנו באתר ש"מכשיר אתכם לאזרחות".
המעבר לאזרחות
בואו נדבר על זה רגע: זה לא שחייל שגוזר היום את החוגר מתחיל כבר למחרת את התואר ראשון, או טס לדרום אמריקה. הוא עובר שלב שלב בגרם המדרגות, ואם אתם קוראים שורות אלה אז כנראה שכך גם אתם. המעבר הזה יכול להיות קצת מסובך, לכן תחילה כדאי שתשתמשו במידע שנגיש לכם באינטרנט או שתפנו לייעוץ, ולאחר מכן תוכלו להתקדם אל שלב העבודה המועדפת או הלימודים, עם שימוש במענקים שקיבלתם, ובבוא העת אחרי התרגלות והסתגלות תראו שאתם ממש תרגישו בבית…

ייעוץ למשתחררים
כשזה מגיע לשלב השחרור לא מעט חיילים מרגישים שהם זקוקים להתייעצות . יעלו תמיד שאלות הקשורות בנושאי לימודים, מענק השחרור, קרנות הלוואות ומימון שונות ושאלות הקשורות בחיפוש עבודה והכוונה מקצועית. הייעוץ, על ידי גורם מקצועי או אפילו סתם חבר שעבר את התהליך מחזור לפניכם באמת עוזר להבין דברים ובדרך כלל יצליח לעשות לכם ולו קצת "סדר בראש", וכשמגיע השלב המעשי, יהיו לכם את הידע והכלים הנכונים לחיפוש עבודות מועדפת, מלגות ללימודים, פקדון ומענקים שונים למשתחררים וכו´ שיכולים להקפיץ אתכם קדימה בחיים האזרחיים.

מידע לחיילים משוחררים
משוחררים טריים, אתם כרגע בזוויות הסתכלות שונות לגבי האזרחות ואולי טיפה מבולבלים. תנו לנו לספר לכם, שאתם לא היחידים ולפחות כמה עשרות אלפים עושים זאת מידי שנה. המעבר מהצבא לאזרחות גורם לכם להרגיש קצת חוסר אונים, אבל מידע טרי ומעודכן של כל נושא הכניסה לאזרחות זמין עבורכם, בין אם אתם בוחרים בייעוץ פרונטלי או שימוש במגוון הכלים הטכנולוגיים אותם מציעים אתרים לחיילים משוחררים באינטרנט, כדי שתוכלו להתחיל את החיים כמו שאתם רוצים במהירות ובנוחות.