סלקום דרושים חיילים משוחררים

לימודים

כיום, ללא השכלה או מקצוע קשה מאוד להתקדם. בעידן המודרני לימודים אקדמיים הם תנאי סף לקבלה למשרות רבות ולימודי תעודה וקורסים מקצועיים לא תמיד יארכו הרבה פחות זמן. כשאתם משתחררים מהצבא ומתחילים לחשוב על מה אתם רוצים להיות, קחו בחשבון שלימודים, כאלה או אחרים הם תחנה הכרחית בדרך.
הכשרה מקצועית לחיילים משוחררים
המון תחומים ועיסוקים בחיי היום יום שלנו ידרשו מאיתנו הכשרה מקצועית כדי לעבוד בתחום. קורסים מקצועיים בתחומים שונים כגון איפור וקוסמטיקה, סלולר וסמארטפון, קורסים טכניים במיחשוב ועוד קיימים כדי לספק מידע וניסיון מעשי במקצוע הייחודי שתבחרו. קורסים מקצועיים המותאמים גם לחיילים משוחררים מעניקים הכשרה שאין ספק שתצאו ממנה בהרגשת בטחון לגבי העתיד שלכם והכיוון התעסוקתי אליו תרצו לפנות (או לא).

לימודים אקדמיים
יכול להיות והגעתם כבר לשלב המוכנות, אך אתם לא כל כך יודעים על איזה תואר אתם רוצים ללכת. עם קצת ייעוץ והכוונה, תוכלו לדעת באמת היכן להשתלב הכי טוב בלימודיים אקדמיים בתואר ראשון. הלימודים בהם תבחרו יהיו חלק מהמסלול שלכם לקריירה ולפרנסה, ולכן כדאי לשים דגש כשזה מגיע לשלב הבחירה של התואר ומוסד הלימוד.

פסיכומטרי ובגרויות
לרוב התארים בימינו יש דרישות ראשוניות מסוימות לקבלה. פסיכומטרי ובגרויות הן חלק מהדרישות האלו. השלמת בגרויות חשובה בשביל ההשכלה הבסיסית שלכם, והיא ההקדמה לשאר הלימודים. הפסיכומטרי הוא בעצם מבחן שתבצעו שציונו יצביע על ההבנה הכמותית, הלשונית וגם על השפה האנגלית שלכם בפרק זמן קצר. עם סיכום של ציוני הבגרות והפסיכומטרי תוכלו לדעת לאיזה מוסד לימודים תוכלו להתקבל ולאילו פקולטות ולהבין קצת יותר לעומק איזה נושא לימודים גם יותר ידבר אליכם ויעניין אתכם.