סלקום דרושים חיילים משוחררים

כנס משתחררים בגני התערוכה

הצעד האחרון שלכם לפני היום המיוחל, כל המידע על כנס המשתחררים

הנה, זה הגיע! זה כאן ממש מעבר לפינה! עוד רגע אחד קטן ואתם מסיימים את השירות הצבאי! אז למרות שמדובר ברגע ממש משמח, ברגע שחיכיתם לו המון המון זמן, כדאי להתכונן אליו. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להיות מוכנים ומזומנים לחיים האזרחיים, היא להגיע לכנס המשתחררים המתקיים בגני התערוכה. בכנס תקבלו מידע חשוב ומשמעותי שבהחלט יכול להפוך את הכניסה לאזרחות עבורכם לקלה ונעימה. קיבלתם זימון לכנס משתחררים בגני התערוכה? זה אומר שאתם ממש בישורת האחרונה ורגל וחצי לפני השחרור המיוחל. אז מה קורה בדיוק בכנס הזה? ולמי הוא מיועד? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על המסיבה הכי שמחה בעיר.

זימון לכנס משתחררים
כנס המשתחררים בגני התערוכה מתקיים בשלושה מועדים שונים לאורך השנה. לכל מועד מוזמנים חיילים בעלי יתרת שירות של בערך 90 יום. את הזימון תקבלו או בדואר או ליחידה בה אתם משרתים והוא למעשה זה שמסמל כי השחרור המיוחל נמצא ממש מעבר לפינה.מדובר בכנס חשוב ומשמח בו תקבלו מידע חשוב על כל הזכויות המגיעות לכם כחיילים משוחררים, וכן טיפים ועצות כיצד להשתלב בקלות באזרחות. 

איך מגיעים לכנס משתחררים?
אז למרות שמדובר במעין "מסיבת שחרור" תתפלאו אולי לגלות כי לכנס משתחררים מגיעים אך ורק במדי א´. כן כן, זה אולי קצת מבאס לחשוב שלא תוכלו "לדפוק הופעה", אבל תתעודדו ותחשבו על כך שעוד רגע קטן ואף אחד כבר לא יגיד לכם מה ללבוש...תתאפקו בבקשה רק עוד קצת. הסיבה להגעה על מדי א´ לכנס משתחררים היא שמדובר, בסופו של דבר, בכנס רישמי שמאורגן וממומן ע"י צה"ל.

האם חובה להגיע לכנס משתחררים?
בניגוד לדברים אחרים בצבא, כנס משתחררים אינו פקודה ולכן לא חלה חובה להגיע אליו אם אינכם מעוניינים בכך. מה שכן, המפקדים בהחלט חייבים לשחרר אתכם לטובת הכנס ולא יכולים לסרב לכם בשל אילוצים צבאיים כאלה או אחרים. בכל אופן, אנחנו מאוד ממליצים להגיע לכנס, משום שהמידע שמועבר שם בהחלט יכול לתרום לכם בצורה משמעותית.