סלקום דרושים חיילים משוחררים

חיפוש לימודים ועבודה בחפש"ש

חופשת השחרור והזמן הפנוי לחפש כיוונים בעבודה ולימודים

אומרים שהמון חיילים משוחררים מגיעים לשעת השחרור ואינם יודעים מה לעשות ואיך לנהל את חייהם. חוץ מלישון, והרבה (ובאמת מגיע לכם), רצינו לספר לכם מה תוכלו לעשות בתקופת חופשת השחרור המתוקה.

הרשמה לפסיכומטרי בחפש"ש
חופשת השחרור היא זמן מעולה להתחיל לחשוב על לימודים לטווח הארוך. הכל כמובן מתחיל בצעד קטן, וקורסים לימודיים יכולים להעיל גם לנסיון וגם לדרישות למען תארים שונים. קורס פסיכומטרי הוא קורס של 3 חודשים המעניק לכם את סכם התוצאה שלכם בעמידה במבחן תחת לחץ, והרשמה לקורס הזה כבר בתקופת החפש"ש יכולה לקדם אתכם מהר מאוד אל הלימודים שבחרתם.

ראיון עבודה בחופשת שחרור
אם אתם חושבים כבר על הפרנסה שלכם, למען קידום המטרות העתידיות, חלקכם כבר כנראה יתחילו לחפש עבודות שונות, אם זה מועדפת או משרות בתחומים רבים. נצלו את החפש"ש שלכם כדי לנוח אך בעת ובעונה אחת גם להיות יעילים ולא לשרוף יום אחרי יום, אם זה אומר ללכת לראיונות עבודה שונים ולחפש פיזית מקומות עבודה בעיר שבהם דרושים עובדים.

מטרות החפשש
בעיקרון, לחופשת השחרור שלכם קיימת מטרה אחת - לנוח מהשירות הארוך. תישנו טוב, תאכלו טוב ותבלו ככל האפשר, אך אם תוכלו גם לקדם את עצמכם למען העתיד - זה יהיה מצוין בשבילכם ואתם תבינו כמה לאחר מכן. ראיונות עבודה, הרשמה ללימודים וקורסים שונים, תכנון הטיול הגדול - זה הזמן שלכם ואך ורק שלכם.