סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיפים לכנס משתחררים

לקראת כנס המשתחררים הקרב ובא קחו לכם כמה טיפים חשובים והמלצות שכדאי להכיר

הכנס משתחררים מתקרב? אנחנו שמחים לשמוע. בואו לקבל כמה טיפים שיעזרו לכם להבין קצת על מה היום הזה סובב, איך מצפים ממכם להגיע, כיצד להנות ממנו וגם להפיק את המיטב ככל האפשר.

וודאו שזומנתם
קודם כל, ולפני הכל, שימו לב שבידכם הזימון לכנס. המון פאדיחות היו (וגם יהיו לצערנו) עם זימונים חסרים, חיילים שמפרססים ופרצופים חמוצים, כיוון שאיבדו את הזימון או שלא זומנו מלכתחילה.

תזכרו שאתם עדיין חיילים
הנהלת כנס המשתחררים לא אוהבת איחורים, ולא רואה אי דיגום בעין יפה. תגיעו בשעה שהציבו לפניכם, גם כדי להמנע מהאי נעימות וגם כדי להקשיב לכל ההרצאות, תגיעו מדוגמים כאילו זה יום ראשון רגיל, ועם כל אווירת השחרור תשתדלו בקיצור, להראות עדיין כמו חיילים.

תהיו מכוונים
תשתדלו לא להתברבר יותר מדי - זה יכול להיות מתסכל לעבור בין כל הדוכנים, להשאיר פרטים ולחזור בהרגשה כזאת של "מה רצו ממני?". תכוונו את עצמכם לנושאים שמעניינים אתכם ותשתדלו לא להאבד בין כל העמולה אם אתם חדורי מטרה לגבי תחומי העניין שלכם.

תבואו פתוח
מצד שני, תתגמשו. תהיו ראש פתוח, אל תשללו כל דבר מראש ותלמדו להכיר תחומי עניין חדשים שאולי כן ידברו אליכם וישאירו אתכם בהרגשה שעשיתם בשכל שהלכתם לכנס הזה.

תהנו...
זה בסך הכל יום חופש מהבסיס, אז תנסו להשאר באווירה קלילה וכיפית. בסופו של דבר שבירת שיגרה כזו לפני השחרור תהיה לכם בדיוק מה שאתם צריכים, וסיכוי טוב שגם תצאו משם עם חברים חדשים.