סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיפים למשתחרר הטרי

כל מה שתצטרכו לדעת בעת השחרור שלכם מהצבא

צעירים רבים לאחר השחרור קצת נוטים להיאבד בערפל לאחר השחרור, אולי זה בגלל שאין מסגרת שרגילים אליה יותר, או בגלל שאין כל כך מידע מהיכן להתחיל. באנו לתת לכם כמה רעיונות שיכולים לעזור לכם לבנות תוכנית מעולה סביב העתיד הקרוב שלכם.

נצלו את הזמן כמו שאתם רוצים
אחד המאפיינים העיקריים של השירות הצבאי שלכם היה בעצם להתנהל יום יום לפי צרכי המערכת, ולא לפי הצרכים שלכם. הנחיתה לאזרחות היא הזמן המצוין בשבילכם לניצול יעיל של היום ע"פ הצרכים שלכם בלבד, כאשר אתם קובעים כמה אתם ישנים, מתי אתם נחים, היכן וכמה אתם עובדים וכיצד אתם מתקדמים בקצב שלכם בלי הוראות מגורמים חיצוניים.

תתחילו לחפש עבודה
לא יום אחרי שאתם גוזרים את החוגר. קחו שבוע-שבועיים, תנוחו, ובאותו הזמן גם תתחילו לחפש, כי כדי למצוא עבודה טובה כדאי לעשות את החיפושים בראש נקי ללא לחץ ודאגות, ולכן גם כדאי להתחיל בחיפושים מוקדם מאשר מאוחר. השוק יציע לכם עבודות מעניינות ומגוונות, חלקם גם כוללות מענק מועדפת, וחיילים משוחררים הם בין המבוקשים יותר בשוק התעסוקה.

תטיילו
לאחר השחרור, בין תקופת העבודה ללימודים, תהיה לכם הזדמנות אולי חד פעמית לראות איזור נפלא בעולם לתקופה ארוכה שתאפשר לכם ממש לגור שם. דרום אמריקה, הודו, תאילנד, אוסטרליה, ניו זילנד וארצות הברית הם חלק מהיעדים המופלאים ביותר בעולם בהם ישראלים אחרי הצבא טסים לראות ולחיות את התרבות והנופים המרהיבים לתקופות של כמה חודשים ואפילו שנה. עם חסכון חכם ומטרה מכוונת, תוכלו לעשות טיול שישאיר אתכם עם טעם טוב לכל החיים ויחדיר בכם את המוטיבציה שהייתם צריכים כדי להתקדם גם כשתחזרו הביתה.