סלקום דרושים חיילים משוחררים

חיסכון ללימודים ולטיול הגדול

לימודים וטיול בחו"ל הולכים להוציא מכם הרבה כסף - כדאי להתכונן בהתאם

עברו שנתיים-שלוש מהרגע בו חסכתם כסף למטרה חשובה, וזה מרגיש קצת מוזר לא לבזבז את המשכורת החודשית על הבילויים והאוכל. מעכשיו אתם אזרחים, וכדאי שתדעו באיזו עבודה לבחור וכיצד לחסוך בצורה הטובה ביותר למטרת הלימודים והטיול הגדול שלכם.

עבודה שאפשר לחסוך בה
מה זה אומר בעצם, עבודה שאפשר לחסוך בה?. שוק העבודה מאוד רחב ופתוח לחיילים משוחררים, ומציע עבודות שונות ומגוונות. השאלה הראשונה שעולה כאשר חושבים על עבודה כזו היא, האם היא רווחית? הקריטריון הזה תופס מקום חשוב כשזה מגיע לעבודה בה אתם בוחרים. עבודה עם שכר גבוה\עבודה מועדפת יכולה להיות מועילה ורווחית ביותר עבורכם שתקדם את המטרות העתידיות שלכם אם מדובר בטיול הגדול או בלימודים.

כמה צריך לחסוך לטיול?
הטיול הגדול שעליו חלמתם במהלך השירות הולך ומתקרב בצעדי ענק. זה הזמן שלכם כאזרחים להתחיל לחסוך לטיול הגדול, וזה אומר לעבוד הרבה ולבזבז פחות. טיול בהודו למשך חצי שנה יכול לעלות לכם באיזור ה25 אלף, וטיול בדרום אמריקה 3 חודשים ל30  אלף. בסופו של דבר הטיול הגדול לא יכול להיות מנוקב בסכום ספציפי, כיוון שאלו אתם הבוחרים כמה לבזבז והיכן וכמה לטייל, אך כך או כך החיסכון צריך להיות יעיל ככל האפשר.

תשלום לימודים מחסכונות
אם ניגע בנושא הלימודים, אפשר להגיד בלי צל של ספק שזהו גם עסק לא זול בכלל. בין אם אתם בוחרים להתחיל לימודים אקדמיים, קורסים, הכשרות מקצועות ולימודי תעודה, ההוצאות יכולות להיות אלפים וגם עשרות אלפים. חסכון צריך להיות חבר טוב שלכם מהרגע בו אתם משתחררים, כמובן לא בהגזמה והתקמצנות, אך ביעילות עם עבודה רווחית והוצאות מחושבות.