סלקום דרושים חיילים משוחררים

מדריך לתכנון מסיבת שחרור

לדפוק מסיבת שחרור כמו שתמיד רציתם

אם אתם עומדים להשתחרר בקרוב, או שכבר השתחררתם, כנראה עולה לכם השאלה לראש - מה אעשה למסיבת השחרור? תכנון מסיבת השחרור שלכם הוא חשוב, ואנחנו מעוניינים ללמד אתכם כמה דברים על היכן אפשר לחגוג, את מי רצוי להזמין וכמה מומלץ לשתף את האירוע בפייסבוק.

מקומות מקוריים למסיבת שחרור
אם אתם מרגישים שאתם חייבים להנציח את מסיבת השחרור שלכם, בטח חשבתם גם על מקום ואיזור מקורי. מסיבות שחרור יכולות להתחיל מכמה בירות ועל האש עם כל החבר´ה בבית, או לחילופין במועדון מושכר עם מוזיקה מקפיצה. קחו את הזמן לחשוב על מקום מקורי, שידבר אליכם ויאפיין אתכם ובנוסף גם ילהיב את כל החברים מהצבא ומהאזרחות.

מסיבת שחרור ומדיה חברתית
אפשר לומר שהמדיה החברתית כבר השתלטה על העולם. פייסבוק, טוויטר, וואטסאפ ועוד אפליקציות ורשתות מדיה חברתיות כאלה ואחרות פעילות יום יום ומשתפות אירועים שונים. מסיבת השחרור שלכם יכולה להשאר כזכרון מתוק בתוך אלבום הפייסבוק, עם סלפי של כל החברים, שמשותפת וזמינה לצפייה לכולם בכל שעה.

מסיבת שחרור בחו"ל
הרעיון של חגיגת השחרור בחו"ל מתחיל לתפוס תאוצה חזק. בעת השחרור תרגישו צורך עז לטוס לחו"ל לאווירה שונה, לנפוש ולהנות ממסיבות וחופים עם החברים הכי טובים. מסיבות שחרור בחו"ל היא רעיון מעולה, ואפשר לחגוג אותה בהמון ערים מגניבות כמו רודוס, אמסטרדם, לאס וגאס, ברלין, תאילנד ועוד.