סלקום דרושים חיילים משוחררים

פריסת שחרור - מה מביאים?

פריסת השחרור שלכם והמתנות שתקבלו או תעניקו לחבריכם

זה אירוע מרגש, משמעותי ומסכם ביותר עבורכם - פריסת השחרור, עם החברים הטובים מהצבא, היא המסיבה הצנועה והטובה שקודמת למסיבה האמיתית באזרחות. מה כדאי להביא, כיצד להתארגן לוגיסטית ואילו מתנות אולי תקבלו? בואו להחכים לפני היום המשמעותי הקרב ובא.

מה לא לשכוח ביום השחרור מהיחידה
לפני פריסת השחרור, הפרידה מהחברים והמסיבה בבית, כדאי לזכור מה להביא ליום השחרור שלכם מהיחידה. חשוב לעקוב אחרי טופס הטיולים שבידכם ולא לשכוח להביא את כל הציוד כמו המדים, הקיטבג, הנעליים במידת הצורך, כל ציוד הב´ שלכם ועוד. האינטרנט מלא במידע הנוגע לזיכוי הציוד, וכדאי לקרוא בו כדי לזכור על מה תצטרכו להזדכות ואיך להשאר בראש שקט עד פריסת השחרור הקרבה ובאה.

מה יהיה על שולחן הפריסה
אם תחליטו לעשות פריסה עם כל היחידה, זה יכול להיות מלווה בנשנושים, פיצוחים, בורקסים ומאפים למיניהם, פסטלים ושתייה קלה וכו´. במידה ובחרתם לעשות פריסה מצומצמת, עם החברים הקרובים, תוכלו ´להרים´ על האש עם בשר איכותי, סלטים ואפילו חומוס עם פיתות לניגוב. המון רעיונות קיימים לנושא האוכל והשתייה, אך חשוב לדעת מה להביא בהתאם לאופי הפריסה שבחרתם, המיקום וגם כמות האנשים.

מתנות ומזכרות לפריסת השחרור
לעיתים קרובות נהוג בפריסות ופרידות מהחייל להעניק מתנות, מזכרות וחפצים שונים שמסמלים את מהלך השירות. הג´ובניקים בדרך כלל ירכשו עבורכם מתנה למשרד, מזכרת שתשב לכם על השולחן כמו עט נחמד או תמונה מימים טובים. אצל הלוחמים נהוג להעניק את ה-ווסט הקרמי או ברכיות הנינג´ה המבוקשות לחיילים צעירים יותר. אך גם החיילים הקרביים נוהגים לקבל תמונות ומזכרות שונות שישאירו חותם וזכרון לכל החיים מהתקופה המשמעותית הזו.