סלקום דרושים חיילים משוחררים

בחירת בנק אחרי הצבא

איך בוחרים חשבון בנק ? והאם כדאי לעבור בנק לאחר השחרור

אם עדיין אין לכם חשבון בנק אז כדאי לכם להכיר כמה דברים לפני שאתם בוחרים איפה לפתוח אותו, ואם יש לכם כבר אחד כזה אז אולי שווה לכם לעבור?

למה צריך בנק?
התקופה של לשמור כסף מתחת לבלטות כבר מאחורינו וטוב שכך, הבנקים השונים מציעים לנו תוכניות חסכון טובות ואפשרות לשמור את הכסף שלנו בראש שקט ואף ללוות כסף בשעה שנזדקק לכך, אפשר לומר שחשבון בנק הולך איתך לכל החיים ולכן חשוב שתדע איפה לפתוח אותו.

מה בנקים יכולים לתת
בתור חיילים משוחררים הבנקים השונים מנסים למשוך אותכם עם כל מיני הטבות והצעות מפתות, אחרי הכל אנשים לא משנים יותר מידי את הבנק שלהם וחיילים משוחררים הוא קהל יעד אטרקטיבי במיוחד לבנקים השונים. יש לשים לב שלא כל ההצעות מפתות באמת כמו שהן נשמעות לכן שימו לב לפרטים הקטנים ולמשך של כל הטבה המוצעת לכם וקחו את כל הפרמטרים האלה בחשבון בשלב בחירת הבנק.

איך לבחור בנק
תהליך של בחירת בנק יכול להיות מורכב מכיוון שעל פניו אין יותר מידי הבדל בין הבנקים השונים אך בפועל קיימים הבדלים גדולים, בין אם זה בעמלות, בשירותים ובנוחות שהבנק מציע. ההצעות שבאות מכיוון הבנקים הגדולים משתנות מפעם לפעם ואין המלצה על בנק מסוים שהוא הכי טוב, לכן ההמלצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לכם לגבי בחירת בנק היא לעשות סקר שוק מלא ולקחת בחשבון את כל הדברים שיכולים להשפיע עליכם בתור לקוח בבנק כמו: עמלות, שירותים העומדים בפני הלקוח, בנקאות דיגיטלית(יכולת לבצע פעולות מול מחשב או אפליקציה מבלי להגיע לסניף), הטבות לחיילים משוחררים וכו´.