סלקום דרושים חיילים משוחררים

ייעוץ ותכנון פיננסי למשתחרר

הסברה ותכנון המסלול הכלכלי שלכם בעת השחרור

לאחר הצבא אפשר להיות דיי מבולבלים בכל הנוגע בניהול כספים ותכנון פיננסי לצעדים הבאים שלכם לכן ריכזנו עבורכם כמה טיפים ודברים שחשוב לדעת 

מימון לימודים
לא חסכתם מספיק ללימודים? כנראה שאתם לא לבד - כדי להשלים תואר ראשון באוניברסיטה צריך סכום של לפחות 30 אלף שקלים ושלא נדבר בכלל על העלויות של מכללה, לא סביר בכלל שחייל משוחרר יחזיק בסכומים כאלה ולכן אפשרויות מימון לימודים לחיילים משוחררים רבות ומגוונות. כיוון אחד יכול להיות מציאת מלגה שתקפה אליכם, קיימות מלגות במימון מלא או חלקי, ובמידה ולא הצלחתם למצוא מלגה אפשר לפנות לכיוון של מימון/ הלוואות או דרך הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים או דרך הבנקים השונים.

מימון הטיול הגדול
השתחררתם מהצבא וישר אתם רוצים לטוס ?? המענק לא מספיק לטיול הגדול שתמיד רציתם? אין בעיה כחיילים משוחררים מגיע לכם הלוואות בתנאים משופרים שיוכלו לממן לכם את הטיול הגדול אך יש לזכור שאת ההלוואות האלה בסוף תצטרכו להחזיר ובמקום לעבוד לפני הטיול אתם תעבדו אחריו כדי לשלם על הטיול שלכם.

חסכון לפנסיה מגיל צעיר
אמנם הפנסיה עוד רחוקה אך אין מוקדם בלחשוב על העתיד שלכם. מומלץ להתחיל להפריש מהמשכורת שלכם לקרן הפנסיה עוד מגיל צעיר, ורצוי להתחיל את זה מיד לאחר השחרור, אז איך עושים את זה? על מנת להתחיל להפריש כסף לקרן הפנסיה עליכם לדבר עם המעסיק שלכם ולשאול אותו איך זה בדיוק עובד באותו מקום עבודה, בחלק ממקומות העבודה זה תהליך אוטומטי ויכול להיות שאתם כבר מפרישים כסף לקרן הפנסיה בכל מקרה עדיף לכם לוודא זאת מול המעסיק.