סלקום דרושים חיילים משוחררים

עבודה עם משמעות וערך מוסף לצעירים

עבודה לאחר צבא לא חייבת להיות רק סביב כסף, כל מה שרציתם לדעת על עבודה משמעותית לאחר הצבא

מחפשים עבודה עם משמעות וערך מוסף אבל שגם תכניס לכיסכם כסף? יש דבר כזה ! ובהחלט לא מדובר במשהו בלתי אפשרי. חיילים משוחררים יכולים לחפש עבודה עם משמעות ולהנות מעיסוק ערכי וחשוב שגם יסייע להם לחסוך כסף.

חיילים רבים ממלאים בצבא תפקידים ערכיים למדי שמעניקים להם ערך מוסף רב. אלו יכולים להיות תפקידים בחיל החינוך, תפקידי לחימה, תפקידי מודיעין עם אחריות רבה ועוד מגוון רב של תפקידים. חיילים משוחררים רבים משתלבים עם שחרורם לעבודות פשוטות יחסית שאמנם מכניסות לכיסם כסף רב, אך הן נעדרות ערך מוסף. חשוב שתדעו שלא מדובר בברירת המחדל וכי למרות גילכם הצעיר וחוסר הנסיון התעסוקתי שברשותכם, עדיין תוכלו למצוא עבודות עם משמעות וערך מוסף לאחר הצבא.

עבודות בתנועות נוער בתשלום
בוגרי תנועות הנוער השונות יכולים עם שחרורם מצה"ל לנסות ולהתקבל לשלל המשרות הקיימות בתנועות השונות. אם בתקופת הנעורים מילאתם תפקידי הדרכה שונים, כמובן ללא תשלום, הרי שכעת המצב שונה. התפקידים שיוצעו לכם יהיו בתשלום מלא ויהוו עבורכם הזדמנות פז לעסוק בדבר ערכי ומשמעותי וגם להרוויח ממנו כסף.

משרות בחינוך לחיילים משוחררים
אחד מהתחומים היותר משמעותיים ובעלי ערך מוסף הוא תחום החינוך. אין כמו הענקת ערכים וחינוך הדורות הבאים בשביל לחוש שאתם עושים משהו משמעותי וחשוב. חיילים משוחררים יכולים למצוא מגוון רב של משרות בחינוך שלא בהכרח דורשות נסיון כזה או אחר.

חיפוש עבודה עם משמעות
ישנם צעירים משוחררים שלא יכולים לדמיין את עצמם עוסקים בעבודת מלצרות, אבטחה, חדרנות או עבודות אחרות בסגנון. אותם צעירים אמנם שואפים להתפרנס בכבוד, ולחסוך כסף לעתיד, אולם מעדיפים לעשות זאת בעבודות עם משמעות וערכים. מומלץ לערוך חיפוש מקיף ורחב משום שעבודות מסוג זה בהחלט קיימות ובהחלט פתוחות גם עבור צעירים שזה עתה סיימו שירות צבאי.