סלקום דרושים חיילים משוחררים

מתנות מקוריות למשתחררים

על מתנות ייחודיות לבנות הזוג או חבריכם בעת השחרור

מתנת שחרור היא רעיון נהדר המעניק הרגשה איכפתית וטובה לחברכם, בנכם\בתכם או גם בת\בן הזוג שלכם שניה לפני הכרת האזרחות. מזכרות, חפצים סמליים ואפילו סדינים עם סמל היחידה הם חלק ממתנות שחרור מוכרות. אם עוד לא חשבתם על רעיון מקורי למתנה, הנה כמה דברים שתרצו להכיר לפני הבחירה שלכם.

היכן בוחרים מתנה מקורית
מתנות לימי הולדת, חגים, ימי אהבה ואירועים שונים אפשר לרכוש בשלל חנויות שביניהם גם ניתן למכור מתנות שחרור למיניהן. רעיונות שונים יכולים לעלות לראשכם כאשר אתם נכנסים לחנות, בין אם ראיתם בושם נחמד, מזכרת עם אפשרות לחריטה, עט איכותי, פסל שולחני וכו´. תמיד כדאי לקפוץ לחנות הקרובה כדי לבדוק אם קיימת מתנה מקורית בסגנון שלכם.

מתנות שחרור לבן/בת הזוג
החבר/ה משתחררת ואתם עוד לא יודעים כיצד לחגוג לה ומה לקנות לה, זו יכולה להיות חגיגה נורמטיבית כמו מסיבה בבית המלווה במתנה כמו תכשיט או קולאז´ של הרגעים היפים מהשירות. ישנם מתנות מקוריות שיכולות להיות אופציה מעולה עבורכם ואולי לא חשבתם עליהן עדיין, כמו למשל צימר רומנטי בצפון, צניחה חופשית, קורס צלילה ועוד אירועי חוויה שונים שיכולים לשמח מאוד את בן/בת הזוג בעת הכניסה לאזרחות המתוקה.

תמונה ממוסגרת של חברי היחידה
לא חסרים רעיונות למתנות לשחרור, אך המתנה שבאמת תשאיר חותמת יפה לשירות הצבאי, לאורך כל החיים, היא מזכרת איכותית. תמונה של כל חברי היחידה מטקס ההשבעה או משבוע שטח יכולה להיות נהדרת בתור מתנת שחרור שתוענק מקבוצת חברי השירות לחבר/ה הקרוב שעומד להשתחרר.