סלקום דרושים חיילים משוחררים

הלוואות לחיילים משוחררים

מימון לימודים, קניית רכב או אפילו טיול לחו"ל - להכל ניתן לקבל הלוואה

המון חיילים משוחררים פונים לבקשת הלוואות למטרות שונות כגון לימודים, טיולים, פתיחת עסק וטיפולים רפואיים אישיים או משפחתיים. כיצד התהליך זה מתבצע, מה מיוחד בהלוואה לחייל משוחרר ובאילו תנאים קיימת האפשרות?

תהליך בקשת הלוואה מהבנק
כל מה שצריך לעשות בעיקרון, הוא ללכת לסניף הבנק הקרוב שלכם ולתת את המושכות לידי פקידת השירות. זה לא אומר בהכרח שתצאו עם ההלוואה ביד מסניף הבנק, אתם כנראה תצטרכו מסמכים כמו תלושי משכורת אחרונים, פירוט העובר ושב, תעודת זהות ומסמך של הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים. התהליך לא מסובך ולא ארוך, ובסופו של דבר ישתלם עבור המטרות שלכם בעתיד.

הלוואות בתנאים מיוחדים
בתור חיילים משוחררים עסקי ההלוואות קיימים עבורכם בתנאים מיוחדים והטבות. אם זה אומר עמלה וריבית נמוכות, תהליך מזורז ואפשרות להלוואה גם למטרות שונות גם לא תמיד בהוכחה של הכנסה קבועה. הלוואות בתנאים כאלו נועדו עבורכם כדי להקל במעבר מהצבא, תוכלו להסתכל על כך כאחת מהתודות שהמדינה מעניקה לכם כלכלית לאחר השירות.

הלוואה כזכות לחייל המשוחרר
בהתאם להסכם בין משרד הביטחון, הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים ובנק אוצר החייל, חיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי-אזרחי זכאים להלוואה עד לסכום של 12,000 שקלים (נכון לאוגוסט 2016). ההלוואה קיימת כאחת מהזכויות המוצעות לכם בין הפיקדון הצבאי, מענק השחרור, פטור המיסים ועוד זכויות שונות שיקלו עליכם בצעדים הראשונים לאחר השחרור.