סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיול בשביל ישראל

מאיפה להתחיל ואיך לתכנן את הטיול המוכר ברחבי הארץ

רבים מכם החיילים המשוחררים רק חולמים על טיסה למזרח או לדרום אמריקה אך לרגע עצרתם וחשבתם על מה שיש למדינה שלכם להציע לכם? כנראה שלא. שביל ישראל - הטרק של המדינה פרוש על אורכה של כל מדינת ישראל ומציע נופים מרהיבים ומסלולים מאתגרים. 

לטייל ולהכיר את הארץ אחרי הצבא
אי אפשר להתעלם מזה שהטכנולוגיה מנוונת את יכולות ההתמצאות שלנו ועם הוויז והגוגל כבר לא נדרש מאיתנו להכיר את הארץ שלנו מקרוב, וזה חבל כי יש לה לא מעט מה להציע. בשביל ישראל תמצאו מפלים מרהיבים, אגמים עצומים ובעלי חיים יוצאי דופן, אין ספק שטיול בשביל ישראל היא חוויה עוצמתית ומגוונת. 

שביל ישראל - רמות קושי
כנראה שהג´ובניקים שבנינו רק שמעו את המילה"טרק" וכבר התחילו להילחץ, אך אל דאגה בשביל ישראל אפשר למצוא דרגות קושי רבות ומגוונת שאפילו בגיל הזהב יהיה אפשר ליהנות ממנו. שביל ישראל מחולק למקטעים שונים ובאורכים שונים ובכך אפשר להתאים את הטיול שלכם בדיוק למה שאתם מחפשים בין אם זה טיול קצר של יום אחד ועד טיול של שבועיים ומעלה.

מה להביא לטרק בשביל ישראל
את הציוד שאתם מביאים צריך להתאים לצרכים האישיים שלכם ולהתחיל בשאלה של כמה ימים אתם מתכננים לטייל, לאלו שיעשו טיול יום לא יביאו יותר מידי דברים מלבד אוכל לאותו יום, ואלו שבאו לטייל כמה ימים רצוי להביא ציוד לינה מתאים לעונה, נעלים טובות, ואוכל שיספיק לכם לכמה ימים, במהלך השביל יש נקודות שאפשר למלא בהם מים ואף לקנות ציוד צריכה בסיסי (אפשר להתעדכן בנקודות אלו במפת שביל ישראל)