סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיולים לדרום אמריקה

מה מציע הטיול באמריקה הלטינית

רגע לפני שאתם עולים עם המוצ´ילה למטוס, רגע לפני שאתם שומעים את צלילי הרגאטון מנגנים באוזנייכם, ורגע לפני שריקודי הקפוארה מתחילים לרוץ לפני עינייכם, היינו מעוניינים להדריך אתכם בדרך הנכונה לטיול מושלם וללמד אתכם על היעדים, הציוד והעלויות ביבשת דרום אמריקה המופלאה.

יעדים מומלצים לטיול בדרום אמריקה
אמריקה הלטינית היא יבשת שמציעה מדינות ויעדים מדהימים ומרהיבים. אם תכננתם טיול ארוך, אולי עוד לא הכרתם את המושגים "גל עולה" ו "גל יורד". תוכלו להתחיל את הטיול שלכם מתחתית היבשת ולטפס אט אט עד המרכז, או להפך כאשר אתם מתחילים מהמרכז ויורדים עד ברזיל. לא משנה איך תעשו זאת אתם תהנו כנראה כמו שלא נהנתם מעולם, ותלמדו להכיר את היעדים המושלמים בטיול שבהם תעבירו את מרבית הזמן שלכם.

עלויות ומחירים לטיול בדרום אמריקה
לצערנו הרב, דרום אמריקה היא יבשת לא כל כך זולה. מפאת התיירות והביקוש הגבוהה בבתי המלון וההוטלים השונים, המחירים גם בהתאם והטיולים שיוצאים יום יום הולכים ותופסים תאוצה מבחינת העלויות. טיול ארוך של 4 חודשים יכול לעלות לכם באיזור ה40,000 שקלים וזה אומר שתצטרכו לחסוך כבר הרבה לפני, אבל ללא ספק אפשר לומר שזה שווה את זה.

ציוד מומלץ למטיילים ביבשת הלטינית
בטיול כל כך ארוך, זה לא מספיק רק להכניס את הבגדים שלכם לתוך המזוודה או המוצ´ילה. ציוד הכרחי לתרמילאים קיים בהמון חנויות כמו למטייל או ריקושט, ואם אתם באים בגישה של לעשות טרקים, כנראה שתצטרכו פנס ראש ונעלי הרים איכותיות, וגם אם אתם סתם מחפשים להנות מהחופים והמסיבות חשוב לא להתקע בלי ערכות עזרה ראשונה או כדורים נגד מלריה. תעשו חושבים ותבנו "רשימת מכולת" של ציוד שתצטרכו לטיול הגדול כדי למנוע קניות מיותרות ויקרות במהלך הטיול וגם כדי לקנות לעצמכם ראש שקט לפני הטיסה.