סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיולים אחרי הצבא בדרום אמריקה

בשר משובח, מוזיקה מעולה, קצב מהיר, נופים מדהימים, חופים יוצאי דופן, טראקים מאתגרים ואנשים חמים. כל אלו (ועוד הרבה מעבר להם…) מחכה לכם בדרום אמריקה.

לא סתם הפכה היבשת לאחד מהיעדים הפופולרים ביותר עבור צעירים אחרי צבא שרוצים לטייל בעולם. יש בה קסם מיוחד שגורם לכולם להתאהב בה ולהתמכר אליה. יש אנשים שבאים בשביל המסיבות, הכדורגל והקרנבל, יש את אלו שמגיעים בשביל מסלולי הטראקים הייחודיים, ויש את אלו שמגיעים בשביל האוכל. זה לא משנה בשביל מה תגיעו - אנחנו בטוחים שתיהנו מתקופה בלתי נשכחת שהזכרונות שלה ילוו אתכם כל החיים.

תכנון טיול שחרור לדרום אמריקה - איפה מתחילים?
אז החלטתם שאתם רוצים לטייל בדרום אמריקה אחרי השחרור, מה עכשיו? עכשיו צריך להתחיל לתכנן את המסע באופן שיתאים לכם ולחלומות שלכם. דרום אמריקה היא יבשת ענקית וכנראה שלא תוכלו לבקר בכולה. פתחו מפה ובחרו את המדינות והאיזורים שאתם ממש לא רוצים לוותר עליהם. כך תיצרו לעצמכם מעין מסלול שיעזור לכם לתכנן טוב יותר את הטיול. תכננו מסלול לפי הזמן שעומד לרשותכם ולפי המקומות שאתם חולמים לבקר בהם. זכרו שבניגוד לחופשה של שבוע, בטיול גדול לא מתכננים כל יום ויום אלא זורמים ומבינים שאי אפשר לתכנן כל רגע מראש. זה חלק מהקסם וממה שהופך את הטיול הגדול למיוחד כל-כך. אנחנו לא אומרים לכם לא לתכנן, אלא כן לתכנן מסלול אבל להיות מוכנים לשינויים שיעשו את הכל נחמד יותר.

כמה זמן מומלץ לטייל בדרום אמריקה?
דרום אמריקה, כפי שבטח כבר הבנתם, היא יבשת ענקית עם המון מדינות וגם אם תקצו לטיול הגדול 3 שנים לא תוכלו לבקר בכולן. אז כמה זמן זה מספיק? גם בטיול של חודש אפשר לראות וליהנות וגם בטיול של חצי שנה. הכל תלוי בכם ובזמן שאתם רוצים לטייל ושעומד לרשותכם. קודם כל כדאי להגדיר כמה זמן אתם מתכננים לטייל (בהתאם לתקציב ולתכניות שלכם), ורק לאחר מכן כדאי לתכנן את המסלול בהתאם לזמן העומד לרשותכם. זמן הוא לא מדד להנאה ובהחלט אפשר להנות בטיול קצר כמו בטיול ארוך.

כמה עולה טיול לדרום אמריקה?
ועכשיו הגענו לחלק שמעניין את כולם, ובצדק. אז כמה כסף צריך בשביל לטייל בדרום אמריקה? ובכן, זה תלוי. קודם כל זה תלוי בזמן שבו אתם מתכננים לטייל. טיול של חודש לא יעלה כמו טיול של חצי שנה או טיול של שנה. בנוסף לכך צריך להחליט באיזה מלונות והוסטלים אתם מתכננים לישון (מגוון המחירים הוא גדול במיוחד וישפיע על עלות הטיול), וגם תכנון של טראקים ואטרקציות שמייקרות גם כן את הטיול. באופן כללי טיול בדרום אמריקה יקר יותר מטיול במזרח למשל, אבל בדיוק בשביל זה אתם עובדים קשה כל-כך עכשיו. אם תחליטו לטייל כחצי שנה בדרום אמריקה זה יעלה לכם כמה עשרות אלפי שקלים, כאשר בחישוב נכנסים כרטיסי הטיסה, הלינה, האוכל, האטרקציות והקניות.