סלקום דרושים חיילים משוחררים

המלצות לחיסכון לטיול

איך לחסוך כסף ביעילות לטיול אחרי צבא

הטיול הגדול יעלה לכם לא מעט כסף, רובכם כבר התחלתם לחסוך עוד מהצבא לקראת הטיול איך האם אתם עושים את זה נכון? הטיפים וההמלצות החשובות בתהליך של חיסכון לקראת טיול 

תכנית חיסכון למשוחררים בבנק
השתחררתם מהצבא ואתם לא מצליחים לחסוך? אולי כדאי לכם לפתוח תוכנית חיסכון בבנק, כזאת שתציב לכם יעד חודשי של סכום מסויים שיכנס לכם לחיסכון ללא תירוצים והנחות. ככה אנחנו כשהיעדים שלנו לא ברורים אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מעט אבודים אך שאתם חושבים קדימה ומציבים לכם סכום חודשי ראלי שתכניסו לחיסכון שלכם יהיה לכם יותר קל להגיע לסכום שאתם רוצים בתקופה קצרה יותר.

איך חיילים משוחררים חוסכים בהוצאות
בתור חיילים משוחררים יש לכם אפשרות לחסוך בהוצאות יותר מכל אדם אחר, דבר ראשון תבדקו את כל ההטבות שמגיע לכם בתור מסיימי שירות סדיר בין אם זה הנחות בהוצאות מסוימות (לדוגמה מועדון "בהצדעה"). דבר שני תנהלו אורך חיים חסכוני, בתהליך של חיסכון למטרה מסוימת לא צריך להתפזר בהוצאות מיותרות, אם אפשר לגור עם ההורים ולחסוך בשכר דירה אז תעשו את זה כנ"ל לגבי רכב וכל מה שעולה על דעתכם.

עבודה, עובדה ועוד קצת עבודה 
בשורה התחתונה כסף לא גדל על העצים וכדי להגיע לסכום כסף שקבעתם לעצמכם תצטרכו לעבוד ובחלק מהמקרים גם לעבוד קשה, תמיד תזכרו שזאת תקופה חולפת ותעשו הכל כדי לנצל אותה הכי טוב שאפשר. לפעמים גם שם יהיה רגעי משבר אך בסוף התקופה יגיע הדבר שהכי חיכיתם לו בעולם - הטיול הגדול!