סלקום דרושים חיילים משוחררים

הודו אחרי השחרור

הודו היא כל-כך גדולה ויש בה כל-כך הרבה מה לראות עד שטיול של מספר חודשים אחרי הצבא ממש לא יספיק לכך

מה שכן, הוא יאפשר לכם לגלות במעט את הקסם הרב כ"כ שיש לה להציע וכמובן לצבור המון חוויות. מה לא נאמר על הודו? היא צבעונית, היא מלאת ריחות, טעמים, אנשים מיוחדים, דתות מרתקות, נופים עוצרי נשימה ומה לא. יש בה כל-כך הרבה לראות ולחוות שלפעמים נדמה כאילו חיים שלמים לא יספיקו כדי לטייל בה. הישראלים גילו את הודו בערך בראשית שנות התשעים ומאז לא פוסקים מלבקר בה. הודו מושכת אליה מידי שנה עשרות אלפי צעירים ישראלים סקרנים שצמאים לחקור ולחוות את המיסתורין הרב כל-כך שיש בה.

מסלולי טיול מומלצים בהודו לצעירים
מה שיפה בהודו הוא שאפשר לטייל בה כמעט כל השנה. בשל שיטחה העצום לא חשוב באיזו עונה תגיעו, תוכלו למצוא יעד שבו נעים ונוח לטייל. בהודו יש כל-כך הרבה אפשרויות לטיול שמתאימות כמעט לכל אופי של מטייל. בין אם אתם המטיילים שאוהבים את השאנטי, ובין אם אתם צמאים לטראקים והרפתקאות- הודו תתאים לכם.

חופים בהודו
כפי שאמרנו בהודו יש הכל. יש בה גם כפרים ויערות קרירים וגם חופים משגעים ולוהטים. בין המוכרים שבהם תוכלו למצוא את חופי גואה שמושכים אליהם המונים מידי שנה, אך כמובן שישנם גם חופים נוספים. חשוב לוודא כי אתם מגיעים לחופי הודו בעונה המומלצת, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במרכזן של סופות הגשמים הנפוצות בעונת המונסון.

צפון הודו לצעירים
צעירים ישראלים אחרי הצבא אוהבים במיוחד לטוס ולטייל בצפון ההודו. האיזור הענק והיפהפה הזה אפוף במסתורין מיוחד שמושך אליו המונים מידי שנה. הצפון של הודו הוא למעשה אזור עצום הכולל בתוכו אזורים בעלי שמות מוכרים כמו: דראמסאללה, מנאלי, עמק פארווטי ועוד.