סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיול גדול לאוסטרליה וניוזלנד

תכנון המסע שלכם לקצה השני של העולם

להרבה מאיתנו עולה לראש הרעיון לעשות מסע ארוך ומיוחד בקצה השני של העולם. חוץ מלטייל בהודו, תאילנד, דרום אמריקה או המרכז, האם יצא לכם כבר לחשוב על טיול מרתק באוסטרליה וניו זילנד?

טיול חודשיים בניו זילנד
כשטסים למקום כל כך רחוק, בדרך כלל לא מתכננים לחזור אחרי שבוע. אם חשבתם לטוס למדינה טרופית עם נופים מדהימים, ולהכיר תרבות יוצאת דופן ואף חברה חדשה, טיול לניו זילנד יהיה בהחלט לטעמכם, ומומלץ ביותר לפנות תקופה של לפחות חודשיים כדי ליהנות משלל היעדים המדהימים שיש למדינה הזאת להציע.

יומן מסע לטיול הגדול
נסו לתעד את הטיול שלכם עם כתיבה קצרה כל כמה ימים. תכתבו על מה שעברתם, מה שאתם מרגישים ומה שאתם מתכננים לעשות. כתיבת יומן מסע הוא רעיון נהדר שיכול להנציח את הרגשות הסוחפים של הטיול, וגם בעת החזרה הביתה יוכל לשמש עבורכם כזיכרון יפהפה שאפילו תמונות לא יצליחו להמחיש לכל החיים.

כרטיסי טיסה לאוסטרליה
אם הצלחנו לשכנע אתכם לטוס, ואתם מעוניינים להתחיל לבדוק את העלויות ולסגור את ענייני הלוגיסטיקה, חשוב שתבצעו סקר שוק לגבי כל העניין של כרטיס הטיסה. ישנן סוכנויות שיוכלו לעשות את העבודה הזו בשבילכם ולמצוא לכם כרטיסים מוזלים, וכמובן שגם אתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי בבדיקה מעמיקה ברחבי האינטרנט ואתרי חברות התעופה. מה שבטוח, אל תשאירו את רכישת הכרטיס לדקה ה-90.