סלקום דרושים חיילים משוחררים

רשימת מכולת למוצ´לר המתחיל

קניית ציוד והכנות לוגיסטיות לפני הטיול הגדול שלכם

הגיע הזמן הזה אחרי השחרור שכל כך חיכיתם לו, חלמתם עליו וחסכתם בשבילו המון זמן. לטוס ליבשת אחרת, לטייל ולטרוף את העולם כמו עוגת שוקולד. בטח כבר יצא לכם לשאול את עצמכם מה תצטרכו להביא ומה יהיה לכם שימושי במהלך הטיול, אז באנו לעדכן אתכם עם רשימה קצרה של דברים הכרחיים ביותר שאי אפשר לפסוח עליהם.

מזוודה או מוצ´ילה
אין ספק ששאלת המיליון לשנת 2016 (והשנים שקדמו לה) הנשאלת בקרב אוכלוסיית המוצ´ילרים הצעירים היא, ´מזוודה או מוצ´ילה?!´. אם יצא לכם לחשוב היכן יהיה עדיף לאכסן את הציוד שלכם, זה תלוי באופי של הטיול בו אתם בוחרים. אם תכננתם בעיקר לחרוש חופים ולחגוג במסיבות, אנחנו נמליץ לכם ללכת יותר לכיוון המזוודה, אך אם באתם לראות נופים וללכת ברגל, בשטחי עפר ואפילו עם לינה בשטח, או גם אם אתם משלבים בין 2 העולמות - זה גם מצוין להשתמש במוצ´ילה המפורסמת. זה לא משנה באמת במה תבחרו כי לכל אמצעי אכסון אתם תתרגלו, ובמקרה הכי גרוע - תמיד אפשר להפטר מהמזוודה או המוצ´ילה, ולקנות ציוד אחר במהלך הטיול.

נעלי הרים לטיולים וטרקים
גם אם החלטתם שאתם הולכים לכבוש כיפות עם טרקים מדהימים וגם אם אתם סתם מתכננים להנות מטיולים יום-יומיים ברחבי העיר, נעלי הרים הם בגדר חובה. נעליים יציבות ונוחות ואפילו עמידות במים ישמשו אתכם לאורך כל הטיול וגם שנים אחרי שתחזרו ממנו הביתה, ולכן חשוב לבחור נעל נוחה, יציבה ומרופדת ואפילו מעוצבת לפי הטעם שאתם אוהבים.

מעיל וציוד חורף לטיול
בטיולים גדולים של כמה חודשים ואפילו יותר, כדאי להצטייד לכל מזג אוויר שיגיע. בדרך כלל במקומות טרופים יורד המון גשם גם אם אתמול היה חם, ורצוי שיהיה איתכם סופטשל או מעיל חורפי טוב ומכנסיים ארוכות. ציוד טרמי גם חשוב אם אתם מטיילים במקומות קרים, וכמובן שנעליים סגורות זה משהו לא יוצא מן הכלל. קחו את הזמן וקפצו לחנות מטיילים כדי להתייעץ על ציוד חורף שכדאי לכם להביא לטיול הגדול שלכם בהתאם לתקופה שאתם טסים ולסגנון הטיול שבחרתם.