סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיול לתאילנד אחרי הצבא

תאילנד כיעד מבוקש לאחר השחרור

אין כמו "להוריד את הפאניקה" מהשחרור מהשירות הצבאי עם טיול מדהים לתאילנד הרחוקה. אם שאלתם כבר איפה כולם. הם כנראה בתאילנד. בואו לקבל מידע מועיל שיעזור לכם לתכנן את הטיול לתאילנד, ולהתחיל להתרגש כבר מעכשיו.

חודש בתאילנד אחרי השחרור
כשאתם מחפשים תקופה שתספק אתכם לאחר השחרור, 30 יום בתאילנד הם פרק זמן נהדר למיצוי הטיול אחרי הצבא ולקבל המוטיבציה לשאר המטרות שהצבתם בהמשך הדרך. חודש ביעד המרתק במזרח ינקה לכם את הראש עם חגיגות והנאה שעוד לא הכרתם במזרח התיכון, אך גם אם בחרתם לטוס לשבועיים שלושה זה לא רע בכלל.

גיחה לתאילנד לפני הלימודים
אחרי שעזבתם מסגרת ולפני שאתם נכנסים למסגרת נוספת, ההפסקה משחקת תפקיד חשוב. קחו את הזמן החופשי שברשותכם כחיילים משוחררים להנות ממה שיש לעולם להציע, חסכו כסף וטוסו לטיול מיוחד בתאילנד. גם אם בחרתם לטוס עם חברים, משפחה או אפילו לבד, החזרה מהטיול תשאיר אתכם עם כל האנרגיות שתצטרכו ותפתח לכם את הראש לכיוונים שונים ללימודים שרציתם בעתיד.

לטייל במזרח עם הבן/בת זוג
מי אמר שרק רווקים נהנים? אם חששתם מטיולים זוגיים, דעו כי חוויה משותפת כזו יכולה להיות משהו שישאר איתכם לנצח ואם בחרתם לחלוק אותה עם הבן או הבת זוג שלכם, זה יכול רק לשפר את הטיול בין אם אתם מטיילים ורואים נופים ביחד או יוצאים ל´פול-מון פארטי´ וחוזרים עם מצגת תמונות מרהיבה לחברים והמשפחה.