סלקום דרושים חיילים משוחררים

מדינות מומלצות לטיולים במזרח

יעדים שאתם צריכים להכיר לטיול גדול במזרח

מתקרבים לטיול הגדול? בטח כבר שמעתם על טיול בהודו או שיגעון החושים המפורסם בתאילנד. טיולים במזרח משלבים הנאה שלא פוסקת 24 שעות, ורצינו להכיר בפניכם מספר יעדים מגניבים שאסור לפספס במזרח העולם.

לטייל בהודו ונפאל
קשה להתחבר לצד הרוחני שלכם כאשר אתם חיים בתוך השיגרה היום יומית. בדיוק השתחררתם מהמסגרת הצבאית, עבדתם קשה והמחשבה על הלימודים לא עוזבת אתכם. טיול להודו ולנפאל יחבר אתכם לנפש ויהיה עבורכם כמו מדיטציה של כמה חודשים. הכרת הנופים המרהיבים של המזרח והחיים בתוך התרבות והמסורת תחזיר אתכם עם בעיטת אנרגיה לארץ שתתן לכם מוטיבציה לבנות תוכנית מגובשת לעתיד שלכם.

טיול חופים בתאילנד
גם אם סתם בא לכם להתפרק לתקופה קצרה מחוץ מלארץ, תאילנד היא מדינה מושלמת עבורכם. שילוב של הטיולים, הנופים, החופים והמסיבות במקום שנראה כמו "הכל כלול" אחד גדול יכול להיות חוויה בלתי נשכחת בפני עצמה, וזה הזמן שלכם לתכנן טיול כזה עם חברים, בת/בן זוג או משפחה כדי לשתף את ההנאה הגדולה הזו.

טרקים ומסלולים בוויטנאם וקמבודיה
מוצ´ילרים שמוכנים ללכת ברגל כדי לראות מה יש לפלאי העולם להציע, יתחברו במיוחד למדינות המזרח כמו וויטנאם, קמבודיה, פיליפינים ועוד. מסלולי טרקים מוכרים קיימים במדינות המזרח האלה, והמון צעירים נהנים מחווית הטיולי שטח עם שילוב האקסטרים. כמובן שחשוב לא פחות לתכנן בכל יעד את המסלול ולהגיע עם ציוד תרמילאים רציני בהתאם.