סלקום דרושים חיילים משוחררים

ביטוח נסיעות לטיול הגדול

בחרתם את היעד לטיול הגדול של אחרי צבא, הצטיידתם במוצ'ילה איכותית, נעלי טראקים ואפילו בשותף שהוא בול בראש שלכם. ומה לגבי ביטוח תרמילאים? האם כבר יש לכם אחד כזה?

בחירת ביטוח לטיול הגדול היא חשובה במיוחד ויש להשקיע בה מחשבה רבה. ישנם מגוון רחב של סוגי ביטוחים לחו"ל ולא כל אחד מתאים לטיול הגדול. חשוב לבחור בביטוח מדויק שיכסה כל מקרה וכל צרה שחלילה תפקוד אתכם. אסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח! הביטוח שלכם הוא השקט שלכם שיהיה מי שידאג לכם ומי שיעמוד לצידכם במקרים לא צפויים. כי אחרי הכל העבר מוכיח שמקרים כאלו קרו וככל הנראה עוד יקרו ולכן עליכם להיערך לכך כראוי.
כשנמצאים בחו"ל כל ביקור פשוט במרפאה ועל אחת כמה וכמה חילוצים מורכבים עולים הרבה מאוד כסף. כדי שלא תצטרכו לשאת בעלויות בעצמכם דאגו עוד היום לביטוח נסיעות שמתאים לטיול ארוך בעולם. כך תבחרו את הביטוח המתאים ביותר עבורכם.

ביטוח חו"ל לטיול תרמילאים
טיול אחרי צבא כולל בתוכו הרפתקאות רבות ודברים רבים שלא נמצאים בחופשה מסוג אחר. טראקים, טיולים לינה בשטח, טיפוס הרים, סנפלינג ומה לא? מצד אחד מדובר בכיף גדול ובחוויה שאין שנייה לה ומהצד השני מדובר בטיול שעלול להיות כרוך בסיכונים אחרים. הכוונה שלנו אינה להפחיד אתכם או לגרום לכם להימנע מהדברים הנהדרים האלו, אלא רק להבהיר את החשיבות של ביטוח תרמילאים שמותאם לטיול צעירים אחרי צבא. בחרו היטב את הביטוח שלכם וודאו שהוא כולל כיסוי במקרים רבים ככל הניתן.

ביטוח נסיעות לטווח ארוך
הטיול הגדול, בדיוק כמו שמו, נמשך על פני חודשים רבים וארוכים. בניגוד לחופשות קצרות כאן תצטרכו לדאוג לביטוח נסיעות לטווח ארוך, כזה שידאג לכם לכיסוי בכל יום ויום בטיול שלכם. מחירי ביטוח לטיול הגדול משתנים מחברה לחברה ובהתאם לכיסויים שהוא מספק. אתם יכולים לחסוך בציוד שתרכשו, גם במקומות שתלונו בהם ובכרטיסי הטיסה. בביטוח נסיעות לטיול אחרי צבא לא חוסכים! דואגים מבעוד מועד לביטוח הטוב ביותר שיתן לכם (וגם להורים שלכם) ראש שקט ונקי מדאגות.

ביטוח לחו"ל ספורט אתגרי
העניין עם הטיול הגדול הוא שלא באמת אפשר לתכנן אותו לפרטי פרטים. כמובן שאת היעד כן תבחרו אבל כל מה שיקרה בדרך נתון לשינויים ולגחמות שלכם. זה כל הכיף בטיול הגדול! אין לדעת מה יוליד יום ואין לדעת מה יתחשק לכם לעשות במהלכו. גם אם אתם נמנים על אותם טיפוסים שמוכרחים להישאר על הקרקע אתם עלולים להפתיע אפילו את עצמכם ולבחור להתנסות בספורט אתגרי כדוגמת: בנג´י, סקי, סנפלינג, צניחה חופשית ואחרים. ביטוח נסיעות כולל ספורט אתגרי יכסה אתכם במקרים אלו ויספק לכם את הביטחון להתנסות ולהגשים את כל החלומות שלכם. ההמלצה שלנו לחיילים משוחררים שטסים לטיול הגדול היא להצטייד בביטוח מסוג זה גם אם נדמה להם כי אין שום סיכוי שיעשו דברים כאלה. ההפרשים במחיר אינם גדולים והשקט והשלווה בהחלט שווים את הכסף.