סלקום דרושים חיילים משוחררים

טיולי ספורט אקסטרים

על טיולים אטרקטיביים מלאי אדרנלין

אין כמו לפתוח את עונת השחרור עם טיול מלא אדרנלין שינקה לכם את הראש כמו שצריך. טיולי ספורט ואקסטרים קיימים ברחבי הארץ וגם בחו"ל עם אטרקציות כמו באנג´י, צניחה חופשית, צלילות ואפילו ראפטינג שיגרמו לכם להרגיש כאילו נולדתם מחדש.

צניחה חופשית בישראל
גם אם צנחתם בצבא כנראה שקפיצה ממטוס בגובה 12,000 רגל לא ביצעתם.... אם חיפשתם חגיגת יום הולדת או אירוע כלשהו, אולי מתנת שחרור ואפילו גם סתם יום כיף, צניחה חופשית תקפיץ לכם את רמת האדרנלין למקומות שלא חשבתם עליהם בהנאה חד פעמית ובטוחה, שתשאיר אתכם עם חיוך גדול על הפנים ברגע שתנחתו על הקרקע.

סנפלינג בדרום
טיפוס על קיר בגובה של עשרות ואפילו מאות מטרים במקומות שלא חשבתם עליהם, הוא לא ספורט מובן מאליו. אם התחברתם לרעיון, טיולי סנפלינג קיימים ומומלצים ביותר באזורים מדהימים בדרום וזוהי אופציה נהדרת לטיול אקסטרים שישפר את הביטחון העצמי שלכם, הכושר הגופני ובנוסף גם ילמד אתכם להתמודד עם פחד גבהים.

טיולי ספורט אתגרי בחו"ל
גם אם אתם טסים לטיול גדול לדרום אמריקה או אפילו לטיול קצר בתאילנד או באירופה, ישנם שלל טיולי ספורט ואקסטרים שיתאימו לכם בדיוק כמו שחלמתם עליהם. מבאנג´י, טרקטורונים, צלילות בחופים מדהימים ואומגות למיניהם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיולים מאתגרים שלא ישאירו לכם רגע בודד להשתעמם ממנו.