סלקום דרושים חיילים משוחררים

אפשרויות לימודים לחייל המשוחרר

הכרת מוסדות לימודים ותארים שונים לאחר השחרור

השתחררתם זה עתה מצה"ל ואתם לא רחוקים משלב הלימודים. בחירת תואר או מקצוע הוא שלב חשוב למען הקריירה שלכם, וכדאי מאוד להכיר באפשרויות הלימודים האקדמאים והקורסים השונים שקיימים עבורכם, כדי לטפס במעלי המדרגות לקריירה שרציתם.

להתחיל תואר ראשון באזרחות
מקצועות הנדסאים, חברתיים וגם אמנותיים קיימים במוסדות לימוד גבוהים ברחבי הארץ. אם חשבתם להתחיל תואר ראשון, זו היא החלטה נבונה ללא ספק, אבל קחו את הזמן כדי להסיק היכן הכי כדאי לכם ללמוד גם בהתאם להשכלה שלכם וגם בהתאם להתרשמות שלכם מהמכללה או האוניברסיטה. רצוי לא לשכוח שברשותכם הפיקדון האישי שקיבלתם מהצבא ובו תוכלו להשתמש כדי לחסוך המון מהוצאות הלימודים.

קורסים מקצועיים אחרי הצבא
גם אם החלטתם שזה עדיין לא השלב להתחיל לימודים אקדמיים, או שאתם לא מעוניינים כלל בלימודי תואר, תוכלו ללמוד קורסים מקצועיים שונים שנראים נהדר בפני עצמם גם בקורות חיים שלכם וגם יעניקו לכם ניסיון וידע משמעותי. ישנם קורסים ברחבי הארץ בתחומים שונים מסלולר, מחשבים, QA, פרסום ושיווק ואפילו קוסמטיקה. האפשרויות פתוחות עבורכם וכמו מקודם, גם כאן ברוב המקרים תוכלו להשתמש בפקדון הצבאי למימון הקורס שתבחרו.

הכוונה וייעוץ לחיילים משוחררים
אנחנו לא תמיד יודעים מה אנחנו רוצים ללמוד ומהיכן אפשר להתחיל. שיטה יעילה שעוזרת להמון צעירים משוחררים היא פגישות הכוונה וייעוץ שקיימות ברחבי הארץ ומשתדלות כמה שיותר לתת ידע והכוונה נכונה לאותם אנשים שלא כל כך סגורים האם יוכלו להשתלב במקצוע כזה או אחר. אם אתם מתלבטים, מומלץ לא לבזבז זמן ולקבוע ייעוץ שיעזור לכם לקבל רקע והבנה על כל עניין הלימודים ויעזור לכם לקבל החלטה לגבי העתיד שלכם.