סלקום דרושים חיילים משוחררים

ייעוץ לימודים וקריירה

הכוונה נכונה ללימודי תואר וקריירה לשנים הבאות

כדי שתוכלו לבחור נכון מה ללמוד ובמה לעסוק מומלץ לפנות ליועצי לימודים וקריירה. אלו יסייעו לכם ללכת על הכיוון המדויק ביותר עבורכם, כזה שייטיב גם עם נטיותיכם האישיות וגם עם דרישות השוק התעסוקתי.

אז נכון שיש את אלו שיודעים בדיוק מה הם הולכים ללמוד ובמה הם רוצים לעבוד. למעשה הם כל-כך בטוחים בעצמם שיש להם את התשובות לשאלות האלו עוד משחר ילדותם. אבל ביננו, מדובר בצעירים בודדים ביותר, כאשר מרבית החיילים המשוחררים ממש לא יודעים לאיזה כיוון ללכת. ייעוץ לימודים וקריירה על-ידי מומחים בהחלט יכול לסייע בהתלבטויות הרבות ובהכרעה נכונה ומדויקת בעניין.

מה כדאי ללמוד לתואר ראשון?
תואר ראשון הוא עניין יקר (באופן יחסי) אך עם זאת עשוי לקדם אתכם ואת הקריירה שלכם בצורה ניכרת. על מנת להפוך את לימודי התואר הראשון לאפקטיביים במיוחד מומלץ ללכת ללמוד משהו שיתאים לכם ומשהו שאכן תירצו לעסוק בו בתום הלימודים. ייעוץ לימודים בהחלט יכול לסייע לכם לבחור את התחום המתאים לכם ביותר, כזה שגם יגרום לכם עניין רב וגם יהיה רלוונטי בשוק התעסוקה.

ייעוץ תעסוקתי לאחר הצבא
יש צעירים משוחררים שכל שאיפתם לאחר הצבא היא לעבוד בעבודה שמכניסה הרבה כסף, ולא משנה מה היא כוללת. מנגד, יש את אלו ששואפים עוד מרגע השחרור לעבוד בעבודה מעניינת שתקדם אותם מבחינה מקצועית ותסייע להם בפיתוח קריירה. לאלו הנמנים עם הקבוצה השנייה מומלץ לפנות ליועצים תעסוקתיים בכדי שאלו יכוונו אותם למקצוע הנכון עבורם ויסייעו להם בבחירת מקום העבודה המתאים ביותר.

יועצי לימודים במכללות ובאוניברסיטאות
כמעט בכל מוסד אקדמי יש יועץ לימודים שמסייע לסטודנטים העתידיים בבחירת התחום הנכון ביותר עבורם. יועץ לימודים שכזה הוא בעל כלים פסיכולוגים ואחרים שמסייעים לו לכוון נכונה את הצעירים המתלבטים. כשאתם ניגשים למכללה או לאוניברסיטה ואתם מתלבטים בקשר למה ללמוד, בהחלט מומלץ להיעזר באותם יועצי לימודים מקצועיים שכן הם בעלי ניסיון וידע רב בנושא.