סלקום דרושים חיילים משוחררים

מימון לימודים באמצעות מלגה

השימוש במלגה למימון הלימודים האקדמיים

משרד החינוך משפר את מערכת הלימודים וממשיך לעזור גם למי שסיים את 12 שנות הלימוד. כחיילים משוחררים, אתם זכאים למלגות, מענקים והלוואות שמסייעות לכם כלכלית בזמן הלימודים ככל האפשר, כל זאת כדי לקדם את המטרה החשובה ביותר - לימודים והשכלה.

מימון לימודים גבוהים ע"י משרד החינוך
גוף משרד החינוך הולך ומשפר את תנאי הלימודים עם השנים וזה מתפרש בצורות שונות. המון חוקים נכנסים לפועל עם השנים וחיילים משוחררים מעת לעת זוכים ליותר הטבות לאחר השחרור. אם אבא ואמא שלכם היו צריכים לממן את הלימודים האקדמיים שלהם על ידי כספם האישי, היום, כחיילים משוחררים אתם נפתחים להמון אופציות שעוזרות לכם לקדם את המטרה העילאית של רכישת השכלה ראויה כמעט בכל תחום שתתעניינו בו, והעניין הזה מתחיל ומתבטא בראש ובראשונה במלגות למימון הלימודים.

מלגות מיוחדות ללוחמים
היתרונות בשירות קרבי מתחילים להתבהר באופק והם צצים מהמון פינות מפתיעות לאחר השחרור. כחיילים משוחררים ויוצאי יחידות שדה, אולי לא ידעתם זאת, אך מלגות רבות קיימות וזמינות עבורכם בהמון מוסדות ללימודים גבוהים שיכולים לעזור לכם באופן משמעותי במימון הלימודים. אז אם חשבתם שטחנתם לחינם, נצלו את ההזדמנות שהמון לוחמים משוחררים זוכים בה והשתמשו במלגות מיוחדות במינן שהג´ובניקים היו חפצים בהם.

טופס לבקשת מלגת לימודים
אחרי שצברתם את כל הידע הנחוץ על המלגות שהתעניינתם בהם, וראיתם שזה באמת רלוונטי עבורכם, זה עוד לא הסוף. כדי לקבל את המלגה, התחילו את הפרוצדורה בהסתכלות על תנאי הסף בהם תצטרכו לעמוד לפי הקריטריונים של המכללה, ומלאו טופס לבקשת מלגה. את הטופס תוכלו לקבל במוסד האקדמאי, בלשכות דקני הסטודנטים ואפילו בחנויות ספרים. שלחו את הטופס לגורמים הראויים וזכו למלגה שיכולה להעניק לכם מימון של שנה ואפילו שנתיים ללימודי התואר שרציתם, ולאחר מכן, תוכלו להתחיל ללמוד עם קצת יותר כסף בכיס וקצת פחות כאבי ראש.