סלקום דרושים חיילים משוחררים

השלמת בגרויות

הצעד הראשון בהשלמת בגרויות ויחידות לימוד

השלמת בגרויות היא הדרך הטובה ביותר כדי להתקבל ללימודים אקדמאיים. לפעמים, ותלוי מה תלמדו ואיפה,  היא אף מספיקה כדי להימנע מביצוע המבחן הפסיכומטרי..

אם רק היינו מקשיבים להורים שלנו ולמורים שלנו, אם רק היינו מבלים קצת יותר בכיתה וקצת פחות בים, אם רק היינו חושבים קצת יותר על העתיד- וודאי לא היינו זקוקים להשלים בגרויות. למרות החרטה שאולי חשים אלו שצריכים להשלים בגרויות, ממש אין צורך בהלקאה עצמית. זה לא יעזור ובטח לא יקדם אתכם לשום מקום. במקום זה התרכזו באפשרות לתקן ולהשלים את הבגרויות שלא עשיתם. 

השלמת בגרויות בצבא
ישנן שפע של אפשרויות להשלמת בגרויות בזמן הצבא, מה שיאפשר לכם לחסוך זמן רב ויקר ולסיים את הצבא כשאתם בעלי תעודת בגרות מלאה. לחיילים קרביים ישנה אף אפשרות להשתתפות במימון השלמת הבגרויות ע"ח הצבא, מה שמהווה עזרה משמעותית במיוחד.

מכינות קדם אקדמאיות להשלמת בגרויות
מכינות קדם אקדמאיות נועדו לאפשר גם לאלו שיותר קשה להם ללמוד לימודים אקדמאיים. מכינות אלו, כשמן כן הן, מכינות את הסטודנטים ללימודים במכללות או באוניברסיטאות. ניתן להשלים בהן בגרויות, ללמוד לפסיכומטרי ולמעשה לבצע את כל מה שדרוש על מנת ללמוד במוסדות ללימודים גבוהים.

השלמת בגרויות בצפון לימודי ערב
צעירים משוחררים תושבי הצפון יוכלו להשלים בגרויות במגוון מקומות הפזורים באיזור. בחלק מהמקומות אף תוכלו להשתלב למסלול לימודי ערב, מה שיאפשר לכם להמשיך ולעבוד ללא בעיה. זה אמנם ידרוש מכם השקעה רבה , ויבוא על חשבון הזמן הפנוי שלכם, אך זה יקדם אתכם בצורה משמעותית אל עבר תעודת הבגרות המלאה והלימודים האקדמאיים.