סלקום דרושים חיילים משוחררים

מכינות קדם אקדמיות

למרות שאתם מבינים את החשיבות שלהם ואת ההשפעה הגדולה על העתיד שלכם, לא קל להתחיל בלימודים אקדמאים.

זה דורש רצינות, סבלנות, והמון המון נכונות להשקיע. המעבר בין השירות הצבאי או הטיול הגדול או כל דבר אחר שעשיתם לפני לבין הלימודים האקדמאים עלול להיות קשה במיוחד ולא כולם יוכלו לעמוד בו. המכינות הקדם אקדמיות נותנות מענה לקושי הזה ולמעשה עושות את ההכנה הטובה ביותר, שמגדילה את סיכויי ההצלחה באקדמיה. מעבר להכנה הרגשית שכוללת התנסות בלימודים מאומצים טרם הגעתכם למכללה או לאוניברסיטה, המכינות יאפשרו לכם להגיע מוכנים יותר מבחינה לימודית. זה אומר שתוכלו לקחת קורסי מבוא לתחום שלמדתם או להשלים בגרויות כך שתוכלו להתקבל בקלות רבה יותר לאקדמיה. אז נכון שלא כולם לומדים במכינה, אבל מי שזקוק להכנה הזו בהחלט יכול לקבל ממנה המון.

חושבים על לימודי תואר בהנדסה? מכינה קדם אקדמית תגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם
לימודי תואר בהנדסה נחשבים ללימודים מאתגרים, מורכבים ויש שיאמרו גם קשים במיוחד. בדיוק בגלל זה סטודנטים רבים בוחרים עוד לפני הלימודים באוניברסיטה או במכללה, ללמוד במכינה קדם אקדמית להנדסה. מסלולי הלימוד הייחודיים האלו יחשפו אתכם לתכני לימוד רלוונטים  למסלול שבחרתם ולקורסי מבוא,  ויאפשרו לכם להגיע מוכנים יותר אל הלימודים בתואר. העובדות בשטח מוכיחות שסטודנטים להנדסה שלמדו קודם במכינה הצליחו לסיים את התואר בהצלחה רבה יותר.

את רוב התיכון העברתם בדשא או בים? לא קרה כלום!
לא כולם בילו את תקופת התיכון בספסל הלימודים ולא כולם הצליחו להוציא תעודת בגרות מלאה בציונים מספקים. יש לכך השפעה רבה כאשר שדרישת הסף לקבלה לאקדמיה היא תעודת בגרות בממוצע ציונים כזה או אחר. אבל כמו שאמרנו: זה לא סוף העולם ותמיד ניתן לתקן את הדברים. במכינות קדם אקדמיות תוכלו למצוא מסלולי לימוד להשלמת בגרויות כך שתוכלו להתאמץ ולהשיג ציונים שיאפשרו לכם להתקבל ללימודים שאתם חולמים עליהם. הלימודים במכינה יהיו ממוקדים בתכנים לבגרות ויהיו עם ליווי צמוד של מורים שיעשו הכל כדי שתצליחו.

מכינות קדם אקדמיות- בזבוז זמן או יתרון גדול?
למרות שלימודים במכינה קדם אקדמית יעכבו לכאורה את התחלת הלימודים האקדמאים שלכם, אנחנו סבורים שיש בהם יתרונות רבים. הם מאפשרים תקופת הסתגלות ללימודים, מה שתורם להגדלת סיכויי ההצלחה. אחרי הלימודים במכינה תגיעו מוכנים יותר לדרישות האקדמיות, ללימודים מאומצים, לשפת האקדמיה ולכל מה שדרוש כדי להצליח. תקבלו כלים כדי למלא משימות ומטלות ותרכשו שיטות שיאפשרו לכם לצלוח את תקופת התואר בהצלחה גדולה יותר. בדיוק בגלל הסיבות שציינו, בזבוז זמן זה בטוח לא!