סלקום דרושים חיילים משוחררים

קורסים אחרי צבא

הנה דוגמאות לכמה קורסים שמומלצים במיוחד לצעירים אחרי צבא. אחרי הכל, כמה אפשר לשבת ולא לעשות כלום?

אחרי שנתיים, שלוש (או יותר) שתרמתם למדינה הגיע הרגע שלכם לצאת לאזרחות וליהנות מחופש מוחלט! קודם כל ברכות על השחרור, אין ספק שהרווחתם את זה ביושר. ומה עכשיו? כבר יש לכם תוכניות? זה לא שאנחנו רוצים להציק (אנחנו בטוחים שיש מי שדואג לעשות את זה), כמו שאנחנו מאמינים שעם כל הרצון לשבת כל היום בחוף הים, זה לא בדיוק הדבר הנכון לעשות. גם אם אתם לא רוצים להתחיל בלימודי תואר ממש עכשיו, תוכלו לקחת קורסים קצרים יותר שיפתחו לכם המון דלתות.

קורס פסיכומטרי - הדרך שלכם ללימודים באקדמיה
קורס פסיכומטרי הוא כנראה הקורס המוכר והמבוקש ביותר על חיילים משוחררים. מספיק ביקור קצר במכוני פסיכומטרי בשביל לראות שהרוב הגדול של התלמידים פשט הרגע של את המדים. קורס פסיכומטרי אמנם לא נחשב לקורס מעניין במיוחד, אבל הוא קורס חשוב וקריטי שיקבע את עתידכם בלימודים. ציון הפסיכומטרי שתשיגו יאפשר לכם להתקבל ללימודי תואר שאתם חושקים בו ולכן זה חשוב. התקופה של אחרי השחרור היא תקופה נהדרת להירשם לקורס פסיכומטרי.

לימודי תעודה - קורסים קצרים יחסית שיקפיצו את הקריירה שלכם
אם בשלב זה של החיים שלכם אתם לא יכולים לחשוב על לימודים ארוכים ומאתגרים כמו לימודי תואר ראשון, אבל כן רוצים לפתח את הקריירה שלכם, לימודי תעודה הם פיתרון נהדר עבורכם. מדובר על קורסים קצרים יחסית שנמשכים בסביבות כמה חודשים ולאחריהם תהיה לכם תעודת מקצוע ביד. תוכלו לצאת לשוק העבודה כשיש לכם ידע מקצועי שיעזור לכם להתקדם, להתפתח ולהרוויח.

קורסים וסדנאות לנפש- כך תכניסו משמעות לחיים שלכם
כשאנחנו מדברים על קורסים "לנפש" אנחנו מתכוונים ללימודים שאולי לא יקדמו אתכם מבחינת הקריירה, אבל בהחלט יעשירו את הפנימיות שלכם. מה למשל? קורסי יוגה ומדיזציה לתרגול עצמי, קורסי ציור וצילום, וקורסי העשרה נוספים. צעירים רבים שסיימו את השירות הצבאי מרגישים פתאום מעין ריקנות ורצון להכניס משמעות לחיים שלהם, והקורסים האלו הם פיתרון מצוין.