סלקום דרושים חיילים משוחררים

יעוץ לבחירת מקצוע אחרי הצבא

בחירת מקצוע והכשרה מקצועית - ייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים

ייעוץ לאחר צבא, לא כולם צריכים אותו אך לא מעט חיילים לאחר השיחרור נעזרים בו לבחירת צעדים גורליים בחייהם, אז מה בדיוק עושים שם ואיך זה עוזר לכם?

מה לעשות אחרי הצבא?
לא כולם יודעים בדיוק מה הם הולכים לעשות לאחר הצבא, מלבד הבחור שיורש את המכולת השכונתית של אבא שלו כנראה שרוב המשוחררים לא סגורים בדיוק על מה הם הולכים לעשות אחרי השירות הצבאי וזה בסדר. השלב הזה שבין השחרור לחיים האמיתיים הוא הזמן שלכם להרהר ולערער על מה אתם הולכים לעשות בעתיד הקרוב והרחוק שלכם. אלו שרוצים חוות דעת חיצונית יכולים ללכת יעוץ לבחירת מקצוע על מנת לקבל הכוונה מקצועית

ייעוץ אחרי צבא בסבסוד הקרן להכוונת חיילים משוחררים
ייעוץ תעסוקתי במכונים השונים יכול לעלות לא מעט כסף ולהוות הוצאה כבדה במיוחד לחייל משוחרר. הקרן להכוונת חיילים משוחררים מטעם משרד הביטחון מציעה מפעם לפעם הנחות ותנאים מיוחדים לחיילים משוחררים בביצוע ייעוץ בבחירת מקצוע לאחר הצבא. התנאים וגובהה הסבסוד משתנה בכל תקופה אך לרוב מדובר על הצעות משתלמות במיוחד.

מבחני התאמה לבחירת מקצוע
אז מה קורה בדיוק בייעוצים השונים שגורמים להם לדעת מה בדיוק מתאים לכם? הסוד הוא במבחני ההתאמה השונים שעוברים בייעוצים אלו. במבחנים אתם תענו על שאלות שונות שלא בטוח ירגישו לכם קשורות למה שאתם עושים אך תהיו בטוחים שמאחורי כל שאלה במבחנים אלו עומדת מחשבה עמוקה. לאחר המבחנים לרוב גם תעברו מין ראיון או שיחה אחד על אחד כדי להבין יותר מי אתם ומה הכי יכול להתאים לכם.