סלקום דרושים חיילים משוחררים

קורס אנגלית

קורסים ללימודי אנגלית 3 יח´ ומעלה אחרי הצבא

בימנו אי אפשר לעבור שעה שלמה מבלי להיתקל בשפה האנגלית בין אם זה באינטרנט, בטלוויזיה או בשלטים ברחוב השפה האנגלית כמעט מקיפה אותנו בכל חלק ביום, מי שפחות בקיא בשפה האנגלית אולי ישקול לקחת קורס בנושא אך מה בדיוק לומדים שם ולמי זה מתאים? 

לימודי אנגלית למתחילים
אפילו אם אין לכם דודים מאמריקה כנראה שיצא לכם להיתקל לא מעט בשפה האנגלית בין אם זה בפוסט בפייסבוק או סרטון שראיתם אך לא הצלחתם להבין אותו כי הוא היה באנגלית. אך אל דאגה גם אם מצאתם את עצמכם בגיל 25 בלי ידע בסיסי באנגלית תמיד אפשר ללמוד ולגלות עולמות חדשים והכלי היעיל ביותר ללמידת אנגלית בסיסית למתחילים הוא להירשם לקורס אנגלית שיקנה לכם מיומנויות חשובות ונחוצות בשפה האנגלית. קורסים כאלו אפשר למצוא בפורמט של כיתות המותאמות על פי רמת התלמיד או לימודים אישיים יותר בקבוצות קטנות ואפילו בשיעורים של אחד על אחד.

קורס רענון אנגלית לפני לימודים אקדמאים
עומדים לפני תואר ראשון? כנראה שעבר זמן לא קצר מהפעם האחרונה שחוויתם למידה אינטנסיבית וכמו שיכולות האלגברה שלכם ירדו מאז הבגרות האחרונה בכיתה י"ב כך גם מיומנויות האנגלית. במהלך הלימודים האקדמאים תתמודדו עם אנגלית ברמה גבוהה וכדאי שתגיעו לשם מוכנים ולא תאלצו להשלים פערים באנגלית על חשבון מקצועות חשובים יותר, קורסי אנגלית שונים מציעים הכנות ממוקדות לקראת לימודים אקדמאיים ומביאים אותכם לשלב הלימודים מוכנים הרבה יותר.

קורס אנגלית למבחן אמירם / אמיר
מכללות רבות דורשות לעמוד ברף מסוים של מבחני אנגלית כתנאי קבלה הכרחי ללימודים האקדמאים אלו הם מבחני אמיר או אמירם, השוני בניהם הוא במבנה המבחן ותנאי הבחינה אך החומר הנדרש יחסית זהה, אז איך לומדים למבחנים אלו? חלק מהמועמדים בוחרים ללמוד מהבית ולגשת למבחן באופן עצמאי אך אלו שלא רוצים לקחת יותר מידי סיכונים ירשמו לקורס אנגלית ייעודי אשר מכין את תלמידיו באופן מקצועי לקראת בחינת האנגלית הנדרשת.