סלקום דרושים חיילים משוחררים

תואר במנהל עסקים

לימודים לתואר ראשון בתואר נחשק

אם התעניינתם בטרמינולוגיה מקצועית, כלים פיננסים יעילים והשתלבות קלה במשרות ניהוליות, תואר במנהל עסקים יהיה בדיוק מה שאתם צריכים. לימודי מנהל עסקים יעזרו לפתח את הקריירה שלכם ולצמוח בתור מנהלים, שכירים וגם בעלי עסק. כחיילים משוחררים, זהו זמן מעולה להתחיל לימודי תואר שנחשק היום בכל פינה בשוק התעסוקה הישראלי.

היכן אפשר ללמוד מנהל עסקים
לימודי מנהל עסקים קיימים בכל רחבי הארץ במוסדות לימוד שונים. אם התעניינתם בלימודי תואר כזה במכללה או אוניברסיטה, האופציות פתוחות עבורכם בשלל רחב. מהמכללה למנהל בראשל"צ, האקדמית בקרית אונו, האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב וגם בירושלים, ועוד המון מוסדות שונים, נצלו את הזמן הפנוי שלכם למטרת בדיקה מעמיקה של תנאי הקבלה, רמת הלימודים והעלויות במוסדות השונים ברחבי הארץ. לאחר שתבדקו מה הכי כדאי, הגישו מועמדות בראש שקט שעשיתם את הבחירה הנכונה והתחילו את לימודי התואר במנהל עסקים בהצלחה. 

תנאי קבלה לתואר במנהל עסקים
בכל המקרים הלימודים הגבוהים במנהל עסקים ידרשו מכם תנאי קבלה מסוימים. התואר הוא לא תואר מדעי או הנדסאי, ולכן תנאי הקבלה בהתאם. חשוב לזכור שהדרישות משתנות ממוסד לימוד אחד לאחר, ויש לבדוק כמובן האם אתם עומדים בדרישות הקבלה למכללה או האוניברסיטה שרציתם. ברוב המקרים תצטרכו תעודת בגרות מלאה, עם ציון גבוה במתמטיקה ואף פסיכומטרי שעומד על ציון מעל 620 ברוב המקרים. חשוב לבדוק היכן תוכלו להתקבל והאם תצטרכו לשפר את הציונים הקודמים מהשכלת התיכון או מהבחינה הפסיכומטרית.

לימודי מנהל עסקים עם התמחות
יתרון בולט בלימודי מנהל עסקים, הוא האפשרות לשלב איתו התמחות בהמון מקצועות. מנהל עסקים יכול להשתלב עם לימודי שיווק, כלכלה, משאבי אנוש, מערכות מידע, חשבונאות, פסיכולוגיה, משפטים ועוד המון תחומים שמבוקשים היום בשוק. כך שגם אם חשבתם שהתואר במנהל עסקים לא יספק אתכם, חשוב לדעת שיש לכם אפשרות לסיים את התואר עם יותר ממקצוע אחד ביד.