סלקום דרושים חיילים משוחררים

פסיכומטרי ללקויי למידה

תנאים מיוחדים והקלות שלא הכרתם לבחינה הפסיכומטרית

המבחן הפסיכומטרי יכול להיות מלחיץ, אך אם אתם סובלים מהפרעות למידה, הלחץ לעיתים יכול להיות גבוה מהרגיל. באנו להוריד מכם את הלחץ המיותר ולומר לכם שאתם קודם כל לא לבד, וגם לספר לכם על היד הארוכה שנשלחת לטובת הלקויי למידה ממשרד החינוך.

ללמוד לפסיכומטרי עם הפרעת קשב
הפרעת קשב וריכוז היא בעיה לימודית שאופיינת אצל המון תלמידים וסטודנטים בישראל. חוסר היכולת להשאר בקו הריכוז למשך זמן רב יכול להגביל אותנו בציון הסופי של המבחן, אך זה לא אומר שאין לכך פתרון. ישנן שיטות למידה שונות שידועות כיעילות מאוד להמון מהסובלים מבעיות קשב, וגם בלימודי פסיכומטרי הן עוזרות להמון צעירים להשתלב בלימודים האינטנסיביים בצורה הכי נוחה שיש.

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
הלימודים למבחן הפסיכומטרי קשים לא רק לאלה שסובלים מליקוי למידה. קורס פסיכומטרי מלמד אתכם בעצם ללמד את עצמכם ולהתמודד תחת לחץ, וקורסי הכנה מיוחדים לפסיכומטרי קיימים גם ללקויי למידה עם בעיות שונות. חשוב לנסות להשתלב במסגרת שתדבר אליכם בהתאם, ולהשתמש במודעות שלכם להפרעת הלמידה כדי להרשם למכונים הנכונים שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן הפסיכומטרי.

הקלות בבחינה הפסיכומטרית
היום, גם המבחן עצמו מגיע בצורות שונות לנבחנים. המון טופסי בחינה מיוחדים מגיעים גם ללקויי למידה כדי לאפשר להם להגיע לקו השוויון עם שאר הנבחנים, וכדאי להצהיר מראש על כל בעיית למידה שהיא לפני הבחינה כדי להגיע בראש בטוח שתקבלו את כל מה שאתם צריכים אם מדובר בטופס מוגדל, כלי עזר שונים ואפילו זמן נוסף.