סלקום דרושים חיילים משוחררים

קורס פסיכומטרי אחרי הצבא

השתחררתם מהצבא ותכננתם שמעכשיו תעשו רק דברים כייפים ונעימים.

חשבתם שאחרי השחרור תטיילו ותראו עולם, תשכבו בחוסר מעש בחוף הים, תכירו אנשים חדשים ובגדול תעשו רק מה שאתם אוהבים, לפחות לזמן הקרוב. זה לא שזה לא הולך לקרות אלא רק קצת להידחות לטובת לימודי קורס פסיכומטרי. אמנם זה יגזול מכם מספר חודשים אבל מיד אחרי הבחינה תוכלו להגשים את כל החלומות על הדברים שעושים לכם טוב. נכון שאין זמן מוגדר לעשות קורס פסיכומטרי ושאתם יכולים לעשות את זה בכל זמן, אבל אנחנו ממליצים לעשות את זה מיד אחרי השחרור.

סיבות לעשות קורס פסיכומטרי מיד אחרי השחרור
אז למה בעצם להתחייב ללימודי פסיכומטרי מיד אחרי השחרור ולא ליהנות מתחושת החופש? ובכן, אחרי שנים שהייתם מחוייבים למסגרת נוקשה אתם כבר רגילים לעניין, כך שהלימודים יהיו פשוטים יותר עבורכם. אם תחליטו קודם כל לטייל בחו"ל יהיה לכם קשה מאוד לחזור ולהיכנס למסגרת הקשוחה של קורס פסיכומטרי. מה גם שבמהלך הטיול נושא הפסיכומטרי "יישב עליכם" כל הזמן ויפריע ליהנות באופן מלא. כשתטיילו אחרי שכבר נפטרתם מעול הפסיכומטרי תוכלו ליהנות מהטיול בלי לחשוב על שום דבר אחר. הסדר ההגיוני מכל הבחינות הוא לעשות קורס פסיכומטרי, להיבחן בבחינה, ולאחר מכן לטוס לנקות את הראש כמה זמן שדרוש לכם.

קורסי פסיכומטרי מומלצים לחיילים משוחררים
יש כיום כל כך הרבה קורסי פסיכומטרי וכל כך הרבה מכונים שהבחירה הופכת קשה משנה לשנה. אז איך בוחרים? קודם כל מחפשים המלצות על מכוני פסיכומטרי ומוודאים שההמלצות האלו מגיעות מצעירים אחרי צבא ולא מאנשים מבוגרים יותר. מה שמתאים לחיילים משוחררים לא מתאים לאחרים ולכן חשוב לבחור בהתאם למאפיינים הייחודיים שלכם. וודאו שהמדריך מנוסה, ששיטת הלימוד עובדת וכמובן ששעות הקורס מתאימות לכם.

מימון קורס פסיכומטרי לצעירים אחרי צבא
עלות קורס פסיכומטרי נעה סביב כמה אלפי שקלים ובתור חיילים משוחררים כנראה שאין לכם את הסכום הזה בעובר ושב, אז מה עושים? היתרון הגדול הוא שרוב קורסי הפסיכומטרי ניתנים למימון על ידי הפיקדון הצבאי. כך תוכלו להתחיל ללמוד מיד עם השחרור מצה"ל ולא תצטרכו להמתין עד שתחסכו את הכסף הדרוש. הקפידו לבדוק לפני שאתם נרשמים ללימודים שאותו מכון מוכר למימוש הפיקדון כיוון שלא כולם כאלה. בהצלחה!