סלקום דרושים חיילים משוחררים

קורסים ולימודים תעודה אחרי השירות הצבאי

קורסים והכשרות מקצועיות הזמינים לחיילים משוחררים

לימודי תעודה וקורסים מקצועיים מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים. מדובר במסלולי לימוד קצרים יחסית אך פרקטיים מאוד, מה שמסייע להשתלב בקלות רבה יותר במעגל העבודה. אה, ועוד דבר אחד חשוב- חלק גדול מהם גם יכול להיות ממומן מכספי הפיקדון הצבאי שלכם.
חיילים משוחררים רבים מרגישים כי השירות הצבאי גזל מהם אנרגיות רבות וכי לא נותרו להם, בשלב זה, אנרגיות ללימודים ארוכים של תואר ראשון. למרות העייפות וחוסר המוטיבציה ישנו פעמים רבים צורך בלימודים על מנת להשתלב בהצלחה במעגל העבודה ועל מנת לפתוח בקריירה מקצועית. התשובה למצב הסבוך הזה היא לימודי תעודה או קורסים מקצועיים. מדובר בלימודים שאינם נמשכים על פני שלוש שנים (כמו תואר ראשון), ובכל זאת הם יעילים ומקנים לצעירים ידע מקצועי רחב היקף.

מה כדאי ללמוד אחרי השחרור מצה"ל?
כשמשתחררים מצה"ל כדאי לנסות ולחשוב לאיזה כיוון ותחום לימודים אתם נמשכים במיוחד. לא מוכרחים לרוץ וללמוד תואר אקדמאי ארוך ומחייב, ובהחלט ניתן להתחיל בקורסים מקצועיים ובלימודי תעודה. מדובר במסלולי לימוד קצרים יחסית ופרקטיים מאוד, ולכן הם מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים. אותם מסלולי לימוד יעניקו לכם כלים מקצועיים מעולים שיאפשרו לכם להתשלב בהצלחה בחיים האזרחיים במגוון משרות.

לימודי תעודה לחיילים משוחררים
אם השתחררתם מהצבא זה עתה, ויש לכם כיוון כלשהו לגבי מה תירצו לעשות ובמה תירצו לעבוד, אנו ממליצים לכם להתמקצע בתחום. תוכלו ללמוד לימודי תעודה בתחום המעניין אתכם, וכך להתחיל ולפתח קריירה באותו תחום. ישנם מוסדות לימוד רבים בהם תוכלו לעשות זאת, כאשר חלק מהם אף יהיו ממומנים מכספי הפיקדון הצבאי.

קורסים מקצועיים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון
כספי הפיקדון הצבאי ממש לא מיועדים אך ורק ללימודים באוניברסטיאות! ישנם מכללות רבות שמציעות לימודי קורסים ע"ח הפיקדון, מה שמטיב ומתאים במיוחד לחיילים משוחררים. זה אומר שתוכלו לנצל את כספי הפיקדון שלכם להכשרות מקצועיות רבות לפי תחום ההתעניינות שלכם.