סלקום דרושים חיילים משוחררים

לימודי מנהל עסקים

לימודים אקדמיים למנהל עסקים במכללות ואוניברסיטאות

תמיד חלמתם לפתוח עסק משלכם? מעוניינים להשתלב בעולם העסקים? רוצים לקחת חלק בכפר הגלובלי העיסקי שהולך ומתעצם מיום ליום? יש רק דרך אחת לעשות את זה כמו שצריך! ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים. אז נכון שיש אינספור דוגמאות לאנשי עסקים שהצליחו בלי תואר ובכל זאת, לימודים אקדמאים בתחום יעניקו לכם ידע, כלים והרבה פרקטיקה שבהחלט יכולה לקדם אתכם ולגרום לכם לבלוט מעל השאר.

לימודי מנהל עסקים מתאימים לאותם אלו שחושבים עיסקי, רוצים להשתלב בעולם העסקים ולהצליח בגדול. מדובר בלימודים אקדמיים המעניקים לבוגרים ידע עסקי וכלכלי נרחב שיסייע להם להשתלב במגוון רחב ביותר של משרות ותפקידים.

מה לומדים בתואר ראשון במנהל עסקים?
יקומו חכמים רבים ויגידו שלהיות מנהל עסק לא ניתן ללמוד בשום מקום, וכי מדובר בכישרון מולד שאו שיש לך או שאין לך. תרשו לנו לחלוק על אותם חכמים ולספר לכם שתואר ראשון במנהל עסקים עוסק בתחומים רבים כמו : חשבונאות, מימון, בנקאות, שיווק, מערכות מידע ועוד. עם כל הכבוד לאותם מוכשרים מלידה, מדובר בנושאים שאף אחד לא נולד איתם ובהחלט יש בהם צורך רב בעולם העסקים.

איפה לומדים תואר במנהל עסקים?
ישנן מכללות ואוניברסיטאות רבות ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום,  בהן ניתן ללמוד תואר ראשון ושני במנהל עסקים. בכל מוסד לימודי תמצאו מסלול מעט שונה שיתמקד בנושאים אחרים בתחום העסקים. כך למשל ניתן למצוא מסלול ללימוד עסקים ושיווק, מנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש, מנהל עסקים עם חשבונאות ומימון ועוד. עליכם לבדוק למה אתם יותר מתחברים ומה יותר מעניין אתכם וכך להחליט היכן ללמוד.

תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים
לימודי תואר ראשון במנהל עסקים מצריכים ברוב מוסדות הלימוד ציון פסיכומטרי הנע בין 500-650 ומעלה. כמובן שזה משתנה ממוסד כזה לאחר, ובחלק מהמקומות אף תוכלו להתקבל ללא ציון פסיכומטרי, בהסתמך על ציוני מבחני הבגרות ומבחנים נוספים. לימודי תואר ראשון במנהל עסקים מתאימים לחסרי כל נסיון בתחום כאשר בסופם יוצאים הבוגרים עם תואר אקדמי ואפשרויות נרחבות להשתלבות במגוון משרות ותפקידים.