סלקום דרושים חיילים משוחררים

קורסים על חשבון הפיקדון

למה לשלם מהכיס כשאפשר לנצל את הפקדון הצבאי ? בואו לגלות מה אשפר ללמוד על חשבון הפקדון

מה עושה חייל משוחרר שממש רוצה ללמוד קורס כלשהו אבל אין לו כסף? משתמש בכספי הפיקדון הצבאי כמובן! מדובר בסכום מכובד שנועד לאפשר לכם ללמוד מיד עם שחרורכם ומבלי לבזבז זמן מיותר.

חיילים משוחררים רבים מסיימים את השירות הצבאי עם שיר בלב אך עם חור גדול בכיס. ככה זה שהמשכורת הצבאית עומדת על סכום בן שלוש ספרות שלא מספיק כמעט לכלום. למרות זאת, זה עדיין לא סיבה מספיק טובה כדי לדחות את הלימודים או את ההכשרה המקצועית שתמיד חשקתם בה. כספי הפיקדון הצבאי נועדו בדיוק בשביל שתנצלו אותם כדי ללמוד קורס, תעודה, תואר ראשון ואפילו רישיון נהיגה.

מה אפשר ללמוד על חשבון הפיקדון?
תחומי ומסלולי הלימוד שאליהם ניתן לנצח את כספי הפיקדון הם באמת רבים ביותר. כמובן שבניהם נכללים לימודי תואר ראשון כמעט בכל האוניברסיטאות והמכללות , אך בהחלט לא רק. ניתן לממש את הפיקדון גם ללימודי תעודה, ללימודי קורסים מקצועיים  ואפילו להוצאת רישיון נהיגה.

לימודי תעודה על חשבון הפיקדון
בשנים האחרונות הפכו לימודי התעודה למבוקשים יותר ויותר. הסיבה לכך היא שהם קצרים יותר ביחס ללימודי תואר, ועדיין מעניקים הזדמנויות נרחבות להשתלבות מוצלחת בשוק התעסוקה. ישנם לימודי תעודה רבים שניתן לממן אותם מכספי הפיקדון הצבאי. בטרם תירשמו ללימודים, חשוב לוודא שהמסלול שבחרתם אכן עומד בקריטריונים לניצול הפיקדון הצבאי.

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון
קורס ברמנים הוא כנראה הקורס המקצועי המהנה ביותר שקיים. רק תנסו לדמיין מסלול לימוד הכולל שתיית אלכוהול כחלק מדרישות הלימודים… ישנם מקומות רבים בהם ניתן ללמוד קורס ברמנים ע"ח הפיקדון הצבאי, מה שיאפשר לכם לעבור הכשרה מתאימה ולמצוא עבודה ריווחית מיד בתום שחרורכם.